“Kralj Žara - predivno mesto i predivna hrana”
Komentar o hotelu Kralj Žara

Kralj Žara
Rangiran na 17. mestu od 683 Restorani u Ljubljani
Komentar je napisan: 3. maj 2017.

Hrana, piće, atmosfera, osoblje, sve je izuzetno! Iskreno preporučujem ovo mesto svim ljubiteljima dobre hrane na žaru.

Datum posete: april 2017.
Hvala korisniku Маријана Ј

Komentar je napisan: 23. mart 2017. sa mobilne aplikacije

Wow!! Excellent !! Extra!! Super hrana i usluga!! Salata prema preporuci.... jako zadovoljni s svime kao i ambijentom!!

Datum posete: mart 2017.
Hvala korisniku Kristina B
Komentar je napisan: 12. oktobar 2016.

Bio sam sa prijateljima na večeri, nisam imao rezervaciju, pa sam čekao 10-ak minuta da se oslobodi mesto, ali je vredelo. Hrana je odličan, nema veliki izbor, ali su jela izuzetno ukusna, u pitanju su jela sa roštilja, ali na moderan način. Ja sam jeo smoke plate i stvarno je vrhunski, porcija je velika. Takodje imaju odlično domaće pivo. Osoblje je veoma ljubazno.

Datum posete: oktobar 2016.
2  Hvala korisniku miki_9001
Komentar je napisan: 30. jul 2016.

Odlican! Sigurno cu se vratiti, odlicna hrana i odlicna usluga, ljubazno osoblje. Zelim vam sve najbolje i vidimo se opet!

Datum posete: jul 2016.
1  Hvala korisniku nenelestarevic
Komentar je napisan: 29. jul 2016.

Atmosfera u restoranu prelepa! Od posluge do hrane, sve je bilo par excellance! Svaka preporuka za govedji biftek!

Datum posete: jun 2016.
Hvala korisniku VanaF11

Putnici koji su gledali informacije o mestu Kralj Žara gledali su i

Ljubljana, Gorenjska

Kralj Žara – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!