“Kapa dol Rajh”

Kuhinje: savremena, međunarodna, slovenačka
Opcije za ručavanje: rezervacije
Opcije za ručavanje: rezervacije
Komentar je napisan: 20. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Sobota 19.8 rahlo dežuje...po napornem delovnem dnevu sva š zeno prišla nekaj dobrega pojest...docakala nas je super prijazna kelnerca...usedla sva se notri...in se je začela tri urna pravljica...odlocili smo se za 7 hodni degustacijski meni...od pozdrava iz kuhinje do zadnjeg grizljaja sladice sva uživala maksimalno...lepo je videti tri generacije v domaci gostilni z modernim pridihom...res zelim pohvaliti trud kompletnega osebja cele gostilne...kjer se čuti ljubezen do hrane...odnosa do gosta...kvalitete...dobre atmosfere...ena izmed top 10 gostilni v Sloveniji....

Hvala korisniku serromeo

Komentar je napisan: 16. mart 2020.

Komentar je napisan: 18. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 8. jun 2019.

Komentar je napisan: 28. maj 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Rajh gledali su i

Bad Radkersburg, Štajerska
Moravske Toplice, Prekmurje Region

Murska Sobota, Prekmurje Region
Murska Sobota, Prekmurje Region

Rajh – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!