“Dašak mediterana i Izraela u Budimpešti”
Komentar o hotelu Mazel Tov

Mazel Tov
Rangiran na 489. mestu od 3.714 Restorani u Budimpešti
Kuhinje: mediteranska, srednjoistočna, izraelska
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Četvrt: Erzsébetváros
Komentar je napisan: 6. avgust 2020.

Još u Hrvatskoj smo rezervirali mjesto za večeru, i bez obzira na Coronu dobro da smo to učinili jer ne bi bilo slobodnih mjesta.
Naručili smo za predjelo jogurt sa sušenim rajčicama, maslinama i paprikom uz vruće lepinje bilo je korektno.
Za glavno jelo naručili smo kebab, pastrami, losos i kobasice uz umake od korjandera i marokanski umak od paprike.
Desert je bila torta od limuna sa umakom od nara.
Hrana je dobra ali ne i odlična, a posebno imam primjedbu na čekanje od gotovo jedan sat.
Ambijent i atmosfera je odlična uz dobru klezmer muziku.
Odnos cijene i kvalitete za Budimpeštu je OK, ali za mene osobno malo je previsoko.

Hvala korisniku bobotheking

Komentar je napisan: 17. oktobar 2019.

Fearless795998, Közönségkapcsolati vezető objekta Mazel Tov, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 18. oktobar 2019.

Komentar je napisan: 16. oktobar 2019.

Datum posete: decembar 2018.

Komentar je napisan: 13. oktobar 2019.

Fearless795998, Közönségkapcsolati vezető objekta Mazel Tov, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 14. oktobar 2019.

Komentar je napisan: 12. oktobar 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Mazel Tov gledali su i

Budimpešta, Centralna Mađarska

Mazel Tov – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!