“Kao u drugom veku”
Komentar o hotelu New York Cafe

New York Cafe
Rangiran na 37. mestu od 203 desert u Budimpešti
Pogodno za: romantični, specijalne prilike, poslovni sastanci
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, ručak, doručak, večera, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Četvrt: Okrug VII/Jevrejska četvrt
Komentar je napisan: pre 2 nedelje sa mobilne aplikacije

Jedan od najlepsih i najboljih restorana u Evropi. Muzika prelepa. Atmosfera kao iz nekog filma iz proslog veka. Kolaci savrseni. Skupo ali vredi. Obavezno posetiti.

Datum posete: januar 2019.
Hvala korisniku MilosD229

Komentar je napisan: 6. januar 2018. sa mobilne aplikacije

Pre svega treba posetiti zbog ambijenta. Iako smo morali da cekamo 10 min na mesto, osoblje je bilo ljubazno. Cene su nesto vise, ali vredi popiti kafu da bi uzivali u pogledu, muzici uzivo... kapucino je bio odlican, ali sam od limunade vise ocekivala (pravljena je sa sodom pa podseca na fantu). Sve u svemu drago mi je da sam bila unutra.

Datum posete: januar 2018.
Hvala korisniku MajaB1242
NYC_director, Vendégkapcsolati vezető objekta New York Cafe, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 8. januar 2018.

Dear Guest,

Thank you for taking time to review our restaurant.
We are glad that you were content.
We are looking forward to your next visit.

Komentar je napisan: 10. oktobar 2017.

Kafe je divnog enterijera,kafa odlicna I lepo servirana.Meni je slab,cene prilicno visoke.Preporuka za odlazak na pice.

Datum posete: novembar 2016.
Hvala korisniku anamarijait
NYC_director, Vendégkapcsolati vezető objekta New York Cafe, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 11. oktobar 2017.

Dear Guest!

I would like to thank you for your review and helping us to improve continuously.

Komentar je napisan: 3. septembar 2017. sa mobilne aplikacije

Odsjrli smo u hotelu cetiri dana.Svaki dan smo ujuzro i navecet bili u baru.Ptekradan ambinent lagana muziks izvrstan izbor hrane i pica

Datum posete: septembar 2017.
Hvala korisniku Sanja K
Komentar je napisan: 3. septembar 2018.

BandurG, Vendégkapcsolati vezető objekta New York Cafe, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 27. septembar 2018.

Putnici koji su gledali informacije o mestu New York Cafe gledali su i

Budimpešta, Centralna Mađarska

New York Cafe – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!