“Vjerojatno najljepši cafe na svijetu”
Komentar o hotelu New York Cafe

New York Cafe
Rangiran na 468. mestu od 3.684 Restorani u Budimpešti
Pogodno za: poslovni sastanci, specijalne prilike, romantični
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, ručak, večera, doručak, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Četvrt: Erzsébetváros
Komentar je napisan: 9. decembar 2019.

Za ulazak u kavanu je ispred nje,bio red čekanja od 10 minuta, ali predlažem da uđete kroz predvorje hotela New York Palace, što smo i mi učinili, te izbjegli red.
Secesija u punom sjaju, kavana doista izgleda senzacionalno i svakako se mora vidjeti i doživjeti.
Cijene su isto tako senzacionalne (svakako pogledajte na webu prije posjete).
Pili smo Hungary coffe, (kava,šlag, palinka i čili), vrlo ukusno ali vrlo ljuto i po cijeni od 10 EUR-a.
Svakako treba vidjeti i malo potrošiti !

Hvala korisniku bobotheking
BandurG, Vendégkapcsolati vezető objekta New York Cafe, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 11. decembar 2019.

Dear Guest,

Thank you very much for taking the time to share your impressions. What a great pleasure reading your kind and generous words about your recent visit in the New York Café.

Great to hear you had an all-around wonderful experience with us, you were impressed by our striking property and enjoyed the lovely ambience as well as your Hungarian coffee. In addition, we are so pleased with the fact that you found our prices fair as well considering the experience.

Looking forward the next time you can visit us in the near future, you are waited with the warmest welcome.

New York Café Team

Komentar je napisan: 9. mart 2019.

Za ovaj Cafe reci su suvisne, treba ga doziveti. Duh nekih davnih vremena Marije Terezije i Franca Jozefa, madjarske aristokratije, prosto lebdi u vazduhu. Cene su takodje aristokratske, nekoliko puta vise nego bilo gde drugde u gradu, ali definitivno vredi...

Datum posete: februar 2019.
Hvala korisniku Zlatan75Mitic
BandurG, Guest realition objekta New York Cafe, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 11. mart 2019.

Dear Guest,

Thank you for your recent Trip Advisor review! We are delighted you had a great time here and that you have found our striking property so impressive.

King Regards,

New York Cafe Team

Komentar je napisan: 5. januar 2019. sa mobilne aplikacije

Jedan od najlepsih i najboljih restorana u Evropi. Muzika prelepa. Atmosfera kao iz nekog filma iz proslog veka. Kolaci savrseni. Skupo ali vredi. Obavezno posetiti.

Datum posete: januar 2019.
3  Hvala korisniku MilosD229
BandurG, Guest realition objekta New York Cafe, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 28. januar 2019.

King Regards,

New York Cafe Team

Komentar je napisan: 6. januar 2018. sa mobilne aplikacije

Pre svega treba posetiti zbog ambijenta. Iako smo morali da cekamo 10 min na mesto, osoblje je bilo ljubazno. Cene su nesto vise, ali vredi popiti kafu da bi uzivali u pogledu, muzici uzivo... kapucino je bio odlican, ali sam od limunade vise ocekivala (pravljena je sa sodom pa podseca na fantu). Sve u svemu drago mi je da sam bila unutra.

Datum posete: januar 2018.
Hvala korisniku MajaB1242
NYC_director, Vendégkapcsolati vezető objekta New York Cafe, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 8. januar 2018.

Dear Guest,

Thank you for taking time to review our restaurant.
We are glad that you were content.
We are looking forward to your next visit.

Komentar je napisan: 10. oktobar 2017.

Kafe je divnog enterijera,kafa odlicna I lepo servirana.Meni je slab,cene prilicno visoke.Preporuka za odlazak na pice.

Datum posete: novembar 2016.
Hvala korisniku Anamarija M
NYC_director, Vendégkapcsolati vezető objekta New York Cafe, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 11. oktobar 2017.

Dear Guest!

I would like to thank you for your review and helping us to improve continuously.

Putnici koji su gledali informacije o mestu New York Cafe gledali su i

Budimpešta, Centralna Mađarska

New York Cafe – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!