“Cake”
Komentar o hotelu Jókai cukrászda

Jókai cukrászda
Rangiran na 1. mestu od 8 desert u Pečuju
Komentar je napisan: 20. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Jako dobara slasticarnica. Uljudne djelatnice koje pricaju engleski. Slafoled i kolaci su savrseni. Svakome bi preporucio

Hvala korisniku Ivan M

Komentar je napisan: 8. jun 2017.

Juče sam bio ovdje, mala slastičarnica, nalazi se u starom gradu Pečuva. Cijene su skupe, ali kolači su fantastični

Datum posete: jun 2017.
Hvala korisniku Szajci
Komentar je napisan: 26. oktobar 2016.

Poslasticarnica se nalazi na udarnom mestu, svega na par koraka udaljenosti od centralnog pecujskog Trga Secenji, tako da predstavlja idealno mesto za kratak predah i uzivanje u slatkisima. U izboru ne mozete pogresiti, madjari su majstori za poslastice, ali moja topla preporuka su Eszterhazy torta i Somloi galuska.

Datum posete: oktobar 2016.
Hvala korisniku Zlatan75Mitic
Komentar je napisan: 1. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 17. septembar 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Jókai cukrászda gledali su i

Pečuj, Županija Baranja

Jókai cukrászda – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!