“TOOOP!”
Komentar o hotelu Rumeli Restaurant

Rumeli Restaurant
Rangiran na 84. mestu od 15.025 Restorani u Istanbulu
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, večera, dostava na kućnu adresu, letnja bašta, rezervacije
Četvrt: Sultanahmet
Komentar je napisan: 18. decembar 2019.

Svakako preporuka ovog restorana, hrana je jako ukusna i nije skupo, osoblje je jako uslužno, komunikativno i dobrog raspoloženja. Išao sam vise puta u ovaj restoran jer ni jedan nije bio toliko dobar. Svaka cast menađeru i osoblju!!

2  Hvala korisniku MatteoZADAR

Komentar je napisan: 13. jun 2019.

Preukusna i raznovrsna hrana, pristupacne cijene .
Preljubazno osoblje.
Predivan, prijateljski ambijent.
I jos jedna pogodnost, sve je blizu...

Hvala korisniku Natasarmne
Komentar je napisan: 25. april 2019. sa mobilne aplikacije

Restoran Rumeli nas je oduševio svojom ljubaznošću pristupom osoblja za nas koji smo prvi put u Istanbulu, hrana, nargila sve je bilo preukusno i odlično!! Obavezno trebate da posjetite, da biste osjetili čari turskog naroda! Zavoljeli smo Tursku i Istanbul i ponovo se vraćamo!
Seeeeeee you Sultan Hasan, Wedat i Sulejman! ❤️

Datum posete: april 2019.
Hvala korisniku Emina Đ
Komentar je napisan: 25. april 2019. sa mobilne aplikacije

Sve je bilo odlično. Hrana ukusna, cijene pristupačne, ljubazno osoblje, naročito Hasan, Wedat i Sulejman. Vraćamo se ponovo, preporučujemo svima ⭐⭐⭐⭐⭐

Datum posete: april 2019.
1  Hvala korisniku I8489DSsaras
Komentar je napisan: 8. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

Preukusna hrana, ljubazno osoblje i pristupacne cijene... Sve pohvale, i najiskrenije preporuke ! ❤

Datum posete: novembar 2018.
Hvala korisniku Natasarmne
Semazen, Yönetici objekta Rumeli Restaurant, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 4. decembar 2018.

Thank you very much ...

Putnici koji su gledali informacije o mestu Rumeli Restaurant gledali su i

Rumeli Restaurant – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!