“Fantastična usluga i divan hotel”
Komentar o hotelu Dinasty Hotel

Najbolje cene za period
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Cene su za 1 sobu, 2 odrasla(ih)
Prikaži cene
Uporedite najbolje cene sa najpopularnijih sajtova za putovanja
i još 10 sajtova!
Dinasty Hotel
Rangiran na 2. mestu od 93 hotela u Tirani
Ovaj komentar je preveden sa jezika Енглески. Prikaži original
Komentar je napisan: 17. jul 2014.

Sve što mogu reći je "Vau". Imali smo dug dan putovanja, a rekli su nam da ih pozovemo kad stignemo kombijem u centar Tirane i da će oni poslati taksi. Pozvali smo ih i zaista, za 10 minuta bili smo u taksiju i brzo prebačeni do hotela. Put ispred hotela je apsolutno užasan. Prljav je i potpuno izbrazdan točkovima, a u centru grada je, pa je pomalo čudno što izgleda da se njime niko ne bavi. S druge strane, hotel je predivan. Dekorisan je preko svake mere. Zaista su se mnogo trudili da bogato dekorišu hotel. Odseli smo u prostranoj porodičnoj sobi sa dve odvojene spavaće sobe. Svaki od naša dva tinejdžera je imao svoj sopstveni francuski krevet, a u drugoj spavaćoj sobi je bio jedan ogroman krevet. Bežični internet je bio loš, pa smo se žalili i instalirali su nam ruter u sobi! To pokazuje nivo usluge koji dobijate u hotelu Dinasty. Oni su uvek stojali ispred kad stižemo ili odlazimo, sa predlogom kuda da idemo, mapama i osmehom. Doručak je bio stvarno dobar sa jajima pripremanim po porudžbini. U globalu, bilo je to fantastično iskustvo.

Hvala korisniku CuriousTraveler6
Ovaj komentar je subjektivno mišljenje TripAdvisor člana, a ne kompanije TripAdvisor LLC.Originalni jezik komentara je Енглески na www.tripadvisor.com. Prikaži original
Napišite komentar

Komentar je napisan: juče

Savet o sobi: We had 3 different type of rooms and they were all excellent. They're all big size rooms and ver...
Datum boravka: septembra 2017., putovao/la je sa porodicom
Komentar nabavljen u partnerstvu sa ovim hotelom
Hvala korisniku Flamur G

Hvala korisniku toriafly
Komentar je napisan: pre 2 nedelje sa mobilne aplikacije

Datum boravka: septembra 2017., putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku Hasan T
Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Takođe razmislite o ovom smeštaju u Tirana i okolini
Na udaljenosti od 1.6 km
Hotel Vila Lule
Br. 1 od 38 u: Drač
54 komentara
Prikaži cene

Dinasty Hotel – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – Dinasty Hotel

Adresa: Rr. E Kosovareve | Rr. E Kosovareve, Tirana 355, Albanija
Lokacija: Albanija > Okrug Tirana > Tirana
Pogodnosti:
Bar/salonski kafe Poslovni centar sa pristupom internetu Besplatan doručak Besplatan brzi internet (WiFi) Besplatni parking Dozvoljeni kućni ljubimci Restoran Usluga u sobama Besplatan uslužni mini-bus Apartmani Pristup za invalidska kolica
Stil hotela:
Rangiran na 2. mestu od 93 hotela u Tirani
Raspon cena: 6.925 RSD - 12.776 RSD (Na osnovu prosečnih cena za standardnu sobu)
Kategorija hotela:Zvezdice: 4 — Dinasty Hotel 4*
Broj soba: 28
Opcije rezervacije:
TripAdvisor je ponosan na partnerstvo sa Expedia, Hotels.com, 5viajes2012 S.L. i Booking.com jer možete da pravite bezbedne rezervacije za Dinasty Hotel. Svakog meseca pomažemo milionima putnika da pronađu savršeni hotel za privatna i poslovna putovanja, uvek uz najbolje popuste i specijalne ponude.

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?