Komentar je napisan: 20. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Hotel je na predivnoj lokaciji neposredno do Sarajeva i blizu Jahorine tko zeli mozda ici skijati sto sam ja i napravio. Ambijent hotela je jedinstven. Hotel ima sve kako bi se osjecali kao kralj. Sobe su velike i predivno uredene. U njima je wc, veliki ormar, krevet koji je jako udoban, TV sa velikim izborom kanala, mini bar, sef i garnitura za sjedenje sa stolom te veliki prozor iz kojeg puca predivan pogled na prirodu...najvise nas je u sobi odusevio veliki print sume koi je postavljen na zid iza kreveta pa do plafona tako da imate osjecaj da ste u sumi. Wc je jako velik i tako moderno ureden da se covjek odusevi. Wellness je odlican. Mi smo koristili saune i usluge masaze i odusevljeni smo. Maserka je bas pravi profesionalac i zna svoj posao. Imaju veliki bazen ali nismo ga koristili. Restoran je predivan i topao u drvenom stilu, a hrana za svaku preporuku sa velikim izborim jela za dorucak. Posebno bi izdvojio ustipke. Pored restorana ima prostor za sjedenje uz kamin na dvije etaze u kojem se covjek moze tako lijepo opustiti i izbor napitaka i slastica je odlican. Bitna stvar je parking ispred hotela koji je besplatan. Osoblje je jako profesionalno i usluzno i stoji na raspolaganju za svaki upit ili problem koji rijese u najkracem roku. Posebno bi istaknuo recepcionerku Elmu koja svojom profesionalnoscu bas pristaje takvom tipu Hotela i konobaru Enesu koji je pravi profesionalac i svojim radom se istice medu konobarima. Sve u svemu hotel je nadmasio nasa ocekivanja i sigurno cemo se ponovo vratiti.

Datum boravka: januar 2020.
Hvala korisniku nikolam885
Komentar je napisan: 29. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Usluga losa, zene koje rade tamo kao da mrze sve goste, lijepo mjesto ali uvijek isto, uvijek losa usluga, izuzetak su dva konobara koji su trude biti ljubazni. Menadzment bi trebao dosta da poradi na edukaciji i komunikaciji

Datum boravka: oktobar 2019.
Hvala korisniku 74almac
Komentar je napisan: 16. novembar 2018.

U Pino Nature Hotelu smo odsjeli nekoliko puta i svakim odlaskom tamo smo sigurni da se želimo uskoro vratiti! Tu sve poziva da se opustite i uživate u svom boravku, priroda, interijer, hrana, osoblje...Za one koji sanjaju savršenu tišinu, čistu prirodu, welness, dobar san i dobru hranu, Pino Hotel je idalan izbor za Vas. Samo 10-ak minuta od centra grada, a opet imate osjećaj da ste pobjegli negdje daleko i da ste pronašli svoju savršenu oazu mira, iako Pino Nature Hotel to zapravo i je:)! Također sam sigurna da će Vas jednako kao i mene oduševiti interijer bar-a, restorana i soba!

Datum boravka: novembar 2018.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku JelePajVlad
Komentar je napisan: 14. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Divan hotel na obroncima Trebevića. Mesto za brzi beg iz grada u prirodu. Zicarom ste na 30minuta od Bascarsije. Planinski uredjen hotel sa ljubaznim osobljem. Verujem da je vikendom velika gužva ali radnim danima je pravo zadovoljsto boraviti ovde.

Datum boravka: avgust 2018.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku MilosD229
Komentar je napisan: 1. maj 2018. sa mobilne aplikacije

Iz ovog hotela smo ponijeli najljepse utiske.Kao porodica sa malom djecom smo docekani veoma ljubazno,srdačno i tokom cijelog boravka smo se osjećali kao kod kuće.Lokacija i ambijent hotela je prelijep,priroda,šuma,mir i tisina sve, sto je potrebno za dobar odmor.Hrana,domaći -cijeđeni sokovi,poslastice ,sve je mnooogoo ukusno.A od centra Sarajeva udaljeno svega 6 km.Mislim da cemo vec sledeće godine ponovo posjetiti ovaj hotel..

Datum boravka: maj 2018.
Hvala korisniku MM2164