Komentar je napisan: 14. jun 2020.

Skoro smo boravili u ovom hotelu i malo je reci da smo odusevljeni! Da budem iskrena dosad nismo nikad bili u hotelu sa 5*, uglavnom su to bili htl sa 4*, ali ovo je definitivno najbolji hotel u kome smo ikad bili smesteni! Ogroman, cist, svez! Vecina ne obraca paznju na sobe jer tu najmanje provodimo vreme,ali verujte znaci. Sobe su prelepe, velike, ciste, a kreveti preudobni! Kao da smo spavali u svom krevetu, uopste nismo imali ono privikavanje. Ja obicno nocima ne spavam kad negde odem,a ovde kao nikad pre, a na to je uticala i tisina! Pravi pravcati odmor! Termalna rivijera je super, igraonica za decu takodje, hrana je ukusna, a osoblje uvek nasmejano i preljubazno! Ovo je bila nasa prva poseta Sarajevu i definitivno cemo se vratiti,a hotel necemo menjati. Po prvi put nemamo nijednu zamerku!

Datum boravka: jun 2020.
Hvala korisniku viajeviajar
Komentar je napisan: 26. februar 2020. sa mobilne aplikacije

U hotelu sam boravio 3 dana. Sobe prostrane ukusno uredzene sa ogromnim krevetom. Krevet jako udoban. Spa centar fenomenalan, za goste hotela besplatan kao i ulaz u termalnu rivijeru. Svedski sto raznovrstan, hrana jako ukusna. Zasluzuje svaku od 5 zvjezdica. Preporuka

Datum boravka: novembar 2019.
Tip putovanja: Putovao/la je samostalno
Hvala korisniku elmedinh2019
EmirBBB, Guest Relations Manager objekta Hotel Hills Sarajevo Congress & Thermal Spa Resort, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 28. februar 2020.

Postovani,

Hvala Vam na komplimentima i preporuci.

Radujemo se Vasem ponovnom dolasku.

S postovanjem,

Vas hotel Hills team

Komentar je napisan: 12. februar 2020.

Proveli smo samo 1 dan (na proputovanju) porodično na Vašim zatvorenim bazenima i sve samo riječi hvale...
Zanima nas da li su još uvijek dostupni bazeni na 1 dan, ako nismo odsjeli u hoteli?
Unaprijed hvala na odgovoru

Datum boravka: februar 2020.
Hvala korisniku Langurica
EmirBBB, Guest Relations Manager objekta Hotel Hills Sarajevo Congress & Thermal Spa Resort, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 14. februar 2020.

Poštovani,

Hvala na komplimentima upucenim nasem hotelu Hills Sarajevo.

Svakako da su bazeni dostupni, ugodan boravak Vam zelimo.

Vas hotel Hills

Komentar je napisan: 19. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Vrhunski hotelski kompleks sa svim potrebnim sadrzajima. Cistoca i hrana su izvanredni. Lokacija jako lijepa. Internet odlican kao i parking. Sigurno mjesto na koje cu ponovo sa radoscu doci. Cestitke uz najbolje zelje kompletnom timu hotela.

Datum boravka: januar 2020.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku sejfudinv
EmirBBB, Guest Relations Manager objekta Hotel Hills Sarajevo Congress & Thermal Spa Resort, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 21. januar 2020.

Postovani,

Hvala na lijepim komentarima.

Drago nam je da Vase iskustvo bilo na takvom nivou i truditi cemo se da svako buduce bude i ljepse.

Iskreno se nadamo da cemo Vas ponovo ugostiti.

Vas hotel Hills team

Komentar je napisan: 2. novembar 2019.

Razocaravajuce...prepun hotel a osoblje se uopce ne moze nositi sa tim.neuljidni, drski, nervozni.u hotelu televizije vise ne rade nego rade, hrana prosjecna.rezervacija napravljena za 3 osobe, soba pripremljena za 2 osobe.u svakom slucaju ni blizu 5 zvjezdica

Datum boravka: novembar 2019.
Hvala korisniku MajaD79
EmirBBB, Guest Relations Manager objekta Hotel Hills Sarajevo Congress & Thermal Spa Resort, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 5. novembar 2019.

Postovana @MajaD79,

Hvala Vam na izdvojenom vremenu i sumiranju utiska o Vasem boravku u hotelu Hills Sarajevo.

Kako ste vec i primjetili, hotel je bio pun u periodu kad ste Vi odsjeli, tako da zbog azurnosti osoblja da svoje zadatke obave ucinkovito,vjerovatno ste stekli losiji dojam nego sto bi inace.

Nadamo se Vasem ponovnom dolasku, gdje cemo se potruditi da Vase ukupno iskustvo bude na nivou 5 *, kako i hotel Hills inace praktikuje.

Srdacno,
Hotel Hills Sarajevo