Komentar je napisan: 21. septembar 2020. sa mobilne aplikacije

S obzirom da je kraj sezone nisu svi sadržaji u opticaju,ali i pored toga za svakog nudi po nešto.Kompleks poseduje pokriveni deo i spoljaśnje bazene sa termalnom vodom.Na raspolaganju su i spa i wellnes centar sa raznim ponudama i sadržajima.Nadamo se da ćemo imati prilike da komleks posetimo i u jeku sezone.

Datum boravka: septembar 2020.
Hvala korisniku BogdanR317
Nermina Sefer, General Manager objekta Hotel Hills Sarajevo Congress & Thermal Spa Resort, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 18. decembar 2020.

Postovani BogdanR317,

Zahvaljujemo na ostavljenom komentaru. Vši utisci nam puno znače u ostvarenju naših ciljeva da ostanemo najbolji hotel u Sarajevu.
Očekujemo Vas i u ljetnom periodu kako biste se uvjerili da u ugodnost koristenja bazena na otvorenom te našeg bazena sa valovima.
S poštovanjem,

Komentar je napisan: 11. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Uredan i čist hotel sa velikim parkingom.Soba je prostrana i uredna a sam hotel nudi mnogo sadrzaja pogotovo za malu djecu od igraonice do bazena koji je otvoren bio do 23 sata.Doručak je bio odličan kao i ala cart večera. Sve pohvale

Datum boravka: januar 2020.
Hvala korisniku marijop772

Postovani marijop772,

Zahvaljujemo na ostavljenom komentaru.

Drago nam je da ste zadovoljni sadrzajima i uslugom hotela te se nadamo Vašem ponovnom dolasku.

Srdacan pozdrav,

Komentar je napisan: 7. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Doravio sam 4 dana. Super hotel sa svim sadrzajima. Uzeo sam polupansion i hrana je bila odlicna. Posebno bi naglasio ljubaznost osoblja, zaboravio sam ugasiti svjetla na autu i kad sam krenuo kuci nisam mogao upaliti, odmah su mi pomogli da upalim auto. Preporuka.

Datum boravka: avgust 2020.
Tip putovanja: Putovao/la je samostalno
Hvala korisniku elmedinh2019

Postovani elmedinh2019,

Drago nam je da ste zadovoljni našom uslugom i osobljem.

Hvala na izdvojenom vremenu i ostavljenom komentaru, to nam puno znaci.

Do sljedeceg vidjenja, svako dobro!

Komentar je napisan: 14. jun 2020.

Skoro smo boravili u ovom hotelu i malo je reci da smo odusevljeni! Da budem iskrena dosad nismo nikad bili u hotelu sa 5*, uglavnom su to bili htl sa 4*, ali ovo je definitivno najbolji hotel u kome smo ikad bili smesteni! Ogroman, cist, svez! Vecina ne obraca paznju na sobe jer tu najmanje provodimo vreme,ali verujte znaci. Sobe su prelepe, velike, ciste, a kreveti preudobni! Kao da smo spavali u svom krevetu, uopste nismo imali ono privikavanje. Ja obicno nocima ne spavam kad negde odem,a ovde kao nikad pre, a na to je uticala i tisina! Pravi pravcati odmor! Termalna rivijera je super, igraonica za decu takodje, hrana je ukusna, a osoblje uvek nasmejano i preljubazno! Ovo je bila nasa prva poseta Sarajevu i definitivno cemo se vratiti,a hotel necemo menjati. Po prvi put nemamo nijednu zamerku!

Datum boravka: jun 2020.
Hvala korisniku viajeviajar

Postovani viajeviajar,

Zahvaljujemo na opsirnom komentaru i izdvojenom vremenu za pisanje istog.

Drago nam je da Vam je odmor bio ugodan i da smo ispunili Vaše ocekivanja. Zadovoljan gost je naše zadovoljstvo obzirom da se trudimo da nam se naši gosti ponovo vrate.

Do novog vidjenja, svako dobro!

Komentar je napisan: 26. februar 2020. sa mobilne aplikacije

U hotelu sam boravio 3 dana. Sobe prostrane ukusno uredzene sa ogromnim krevetom. Krevet jako udoban. Spa centar fenomenalan, za goste hotela besplatan kao i ulaz u termalnu rivijeru. Svedski sto raznovrstan, hrana jako ukusna. Zasluzuje svaku od 5 zvjezdica. Preporuka

Datum boravka: novembar 2019.
Tip putovanja: Putovao/la je samostalno
Hvala korisniku elmedinh2019
EmirBBB, Guest Relations Manager objekta Hotel Hills Sarajevo Congress & Thermal Spa Resort, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 28. februar 2020.

Postovani,

Hvala Vam na komplimentima i preporuci.

Radujemo se Vasem ponovnom dolasku.

S postovanjem,

Vas hotel Hills team