Najljepsi dio grada

Najljepsi dio Sarajeva. Sa puno Mali radnji, svenira, nakita, hrane i kafica. Provela sam dvije... pročitajte više

Komentar je napisan: 14. avgust 2020.
Passenger54981992779
Schaffhausen, Švajcarska
Dovna bacarsija

Komentar je napisan: 5. avgust 2020.
elmedinh2019
Tuzla, Bosna i Hercegovina
Pročitajte sve komentare (3.000)

3.000 rezultata
2.068
2.068
Komentar je napisan: 14. avgust 2020.

Najljepsi dio Sarajeva. Sa puno Mali radnji, svenira, nakita, hrane i kafica.
Provela sam dvije sedmice na bascarsiji i opet nisam se mogle svega nagledati.
Najljepsi si moj rodni grade. Kad budem mogla na ferije eto me opet moja bascarsijo.

Datum aktivnosti: mart 2020.
1  Hvala korisniku Passenger54981992779
Komentar je napisan: 5. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Bascarsija je serce Sarajeva. Mora se prosetati starim trgovackim djelom sarajeva. Popiti kafica, pojesti cevapi. Bascarsija vas vrati u proslost. Predivno.

Datum aktivnosti: avgust 2020.
Hvala korisniku elmedinh2019
Komentar je napisan: 22. maj 2020. sa mobilne aplikacije

Lep grad, ali loša usluga u restoranima i kafićima, za šetnju je ok... Definitivno ćemo ponoviti posetu i nadamo se boljem gostoprimstvu...

Datum aktivnosti: maj 2020.
Hvala korisniku 316majal
Komentar je napisan: 11. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Prelepo mesto koje vas vraća u daleku prošlost sa puno intersantnih radnji, suvenirnica i nezaobilaznih ćevabdžinica.

Datum aktivnosti: februar 2020.
Hvala korisniku DonG1958
Komentar je napisan: 1. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Sve na nivou ima dosta toga da se vidi i posjeti svi su veoma ljubazni
Mnogo restorana sa odličnom hranom.

Datum aktivnosti: novembar 2019.
Hvala korisniku sasacetkovic1979