“Moze mnogo bolje”

Kuhinje: turska
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 18. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Hranom(cevapi,hleb,teleca corba,mladi sir) smo jako zadovoljni. Bilo je jako ukusno i porcije su bile osrednje velicine.
U prostoriji je bilo hladno,iako smo pored nas imale grejalicu koja nas nije mogla ugrejati dovoljno. Mada su nas obavestili da je to najhladnija prostorija.
Konobar nas je i vise nego dovoljno puta obilazio i razgovarao sa nama da se to pretvorilo u ometanje.
Pri odlasku smo dobile racun koji je ispisan hemijskom olovkom na papiricu.
Dok smo na pocetku trazile vina, mislile smo da smo dobile ono sto smo htele,ali,na kraju(kada smo na racunu videle drugo ime vina) nam je receno da to vino ipak nema na stanju i da nam je bez naseg odabira doneto drugo vino,skuplje.

Hvala korisniku 549lidijad

Komentar je napisan: 1. mart 2020.

Porcije nenormalno male,nikad nisam vidio manje ražnjiće ako se uopće mogu tako nazvati.Hrana bezukusna, jako skupa,račun dobili na blokiću napisan olovkom,žlica ajvara 5KM(nečuveno),na tanjuru najviše od svega donesu kruha koji je naravno opet 5KM.Prostor malen,skućen ne može se niti sjesti za stol jer nema mjesta između stola i stolica.Veliko razočarenje,nikome ne bih preporučio.

Hvala korisniku 633jagodam
Komentar je napisan: 19. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Sa prijateljima smo svratili na Begovu čorbu koja je bila izvrsna. Osoblje predusretljivo i ljubazno sa sarajevskim šmekom. Svaka preporuka.

Hvala korisniku MilosD229
Komentar je napisan: 2. novembar 2017. sa mobilne aplikacije

Nakon dva dana cavapa i bureka (istina odlicnih),ovo je pravi melem za dusu i trbuh
Begova corba,sarajevski sahan,sada baklava i kafa...
Nemojte propustiti ovo mjesto kada ste u Sarajevo
Sve pohvale na svemu
Hvala na odlicnom rucku

Datum posete: novembar 2017.
Hvala korisniku frano1975
Komentar je napisan: 10. mart 2015.

Naročeno jelo dobro pripremljeno i ukusno. Vrlo nas je začudilo što u jelovniku se nudi BOSANSKI LONAC, a ako ga želite naručiti, odgovor je da ga nema.

Datum posete: mart 2015.
Hvala korisniku mamarajka

Putnici koji su gledali informacije o mestu Pod Lipom gledali su i

Sarajevo, Sarajevski kanton

Pod Lipom – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!