“Cekanje”

Rangiran na 167. mestu od 478 Restorani u Sarajevu
Kuhinje: međunarodna
Opcije za ručavanje: rezervacije
Opcije za ručavanje: rezervacije
Komentar je napisan: 15. decembar 2019.

Vrlo dobra ponuda hrane, ipak treba biti svjestan da morate preuzet odgovornost za ugodnost boravka kada su guzve. Rezervisali smo sto za 14 sati u nedjelju. Zbog velike guzve (niko nas nije ni pomislio upozoriti kad smo dosli da cemo cekati dugo kako bismo imali izbor otici ili ostati). Cekali smo preko sat vrenena. Konobari ljubazni, ali vam ne mogu pomoci oko toga.

Hvala korisniku Vacationer822493

Komentar je napisan: 23. novembar 2019.

Odličan izbor hrane, ugodna atmosfera, dobra usluga. Veoma kratko se čeka naručena hrana, veliki izbor vina :)

Hvala korisniku Krunoslava Š
Komentar je napisan: 7. april 2018. sa mobilne aplikacije

Lijep restoran sa ugodnom atmosferom i ukusnom hranom. Bifteci na više načina. Ljubazno i susretljivo osoblje

Datum posete: februar 2018.
Hvala korisniku zarko2018
Komentar je napisan: 20. novembar 2016. sa mobilne aplikacije

Definitivno mjesto koje se mora posjetiti!!ambijent super ,hrana i osoblje vrhunsko,nezna sta je bolje i lipse!!!stvarno vrh !!!!konobar spomenko je san svakog gazde!!!!

Datum posete: novembar 2016.
1  Hvala korisniku Mosa D
Komentar je napisan: 11. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Druga kuća gledali su i

Sarajevo, Sarajevski kanton

Druga kuća – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!