“Burek, pite...”

Buregdzinica Bosna
Rangiran na 15. mestu od 478 Restorani u Sarajevu
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću
Komentar je napisan: 12. decembar 2019.

Super ukusne pite sa sirom, zeljem i ostalim nadevima, dobra i brza usluga. Cene standardne za ovu vrstu hrane i ovaj tip lokala.

Hvala korisniku djordjes387

Komentar je napisan: 16. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Najbolji burek!! Svaki put kad svratimo u Sarajevo obavezno jedemo u Bosni i nosimo doma jer i podgrijan je odlican!!!

Datum posete: februar 2019.
Hvala korisniku 989ivaj
Komentar je napisan: 10. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Djelatnice su jako ljubazne. Pristupačne su i rado popričaju s tobom iako ima puno gostiju. Burek je najbolji koji sam ikad probala. Meso je mekano i odlično začinjeno. Bosanska kava je odlično poslužena sa rahatlokumom i šećerom. Zeljanica je odlična a još bolja sa pavlakom. Svakako preporučam ovo mjesto.

Datum posete: februar 2019.
Hvala korisniku 25danijelav
Komentar je napisan: 9. januar 2019. sa mobilne aplikacije

Znaci toliko je dobar burek s njihovim domaćim jogurtom da sam probala sve vrste koje su imali...Ne znam jeli to zbog toga sto ja volim bureke ali meni su oni extra...

Datum posete: novembar 2018.
1  Hvala korisniku Smile_just_smile
Komentar je napisan: 6. decembar 2018. sa mobilne aplikacije

Izuzetna buregdzinica, odlican izbor bureka i pita. Uvek je guzva, mora se sacekati, ali to samo jedno znaci, da je kvalitet na vrhunskom nivou. Za svaku pohvalu...

Datum posete: oktobar 2018.
Hvala korisniku Dusan J

Putnici koji su gledali informacije o mestu Buregdzinica Bosna gledali su i

Sarajevo, Sarajevski kanton

Buregdzinica Bosna – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!