“Jedan od ljepših restorana u Sarajevu”
Komentar o hotelu Cakum Pakum

Cakum Pakum
Rangiran na 4. mestu od 480 Restorani u Sarajevu
Komentar je napisan: 1. septembar 2017.

Lijepo uredjen restoran, odlične palaćinke i dobre cijene. Hrana je prosječna, ali zato po prihvatljivim cijenama.

Hvala korisniku Kapetanović H

Komentar je napisan: 4. januar 2017. sa mobilne aplikacije

Osoblje vise nego usluzno, za primjer drugim restoranima. Naravno preporuke za posjetu, jer nitko nece ostati ravnodusan.

Datum posete: januar 2017.
Hvala korisniku dannybih D
Komentar je napisan: 22. decembar 2016. sa mobilne aplikacije

Napokon da u Sarajevu postoji ovakvo mjesto, paste su savrsene!!! Zivjela sam u Italiji i znam da je njihova pasta savrsena,ali ova u Cakum Pakum je i vise od savrsenstva!!!
Citav ambijent topao, raden po ukusu.
Osoblje preljubazno!!!
Za mene No.1 u cijeloj Bosni.
Svaka Vam cast!
Odusevljena sam

Datum posete: decembar 2016.
Hvala korisniku Dalila Poljo S
Komentar je napisan: 21. decembar 2016. sa mobilne aplikacije

Najbolje palacinke koje sam jeo u zivotu,dovoljne su vam dvije da se najedete,tjestenine su isto jako dobre,ali to sam vec jeo za razliku od ovakvih palacinki,svaka cast domacinu

Datum posete: decembar 2016.
Hvala korisniku ROBERT P
Komentar je napisan: 27. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Cakum Pakum gledali su i

Sarajevo, Sarajevski kanton

Cakum Pakum – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!