“A perfect blend of flavor”
Komentar o hotelu Apetit

Apetit
Rangiran na 5. mestu od 480 Restorani u Sarajevu
Opcije za ručavanje: doručak, ručak, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Opcije za ručavanje: doručak, ručak, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 22. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Usluga na zavidnom nivou. Tesko je pronaci restoran kojim ce biti zadovoljne djevojka iz estonije, francuske, novog zelanda i bosne :)
Puno sreca ljubaznom osoblju i fenomenalno mladom kuharu :)

Hvala korisniku Sejla K

Komentar je napisan: 10. avgust 2017.

Hrana je fantastična,svaki zalogaj se topi u ustima i pruža užitak.Domaća atmosfera i osjećaj kao da ste kod kuće i kuha vam mama.

Hvala korisniku ribica2000
Komentar je napisan: 3. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Fantastična usluga, gostoprimljivost i još bolja kuhinja!! Topla preporuka za sve koji vole jesti samo najkvalitetnije! Prijatno!!

Hvala korisniku MikiBL
Komentar je napisan: 27. mart 2017. sa mobilne aplikacije

Bila sam s obitelji na večeri i jeli smo specijalitete po preporuci prijatelja . Hrana je kao sto su nam i rekli izvrsna a osoblje je izuzetno ljubazno .

Datum posete: mart 2017.
Hvala korisniku Amela G
Komentar je napisan: 20. mart 2017. sa mobilne aplikacije

Najboliji restoran u Bosni. Kada dolazim u Sarajevo uvijek idem tamo. Nema jelovnika: moraš da kažeš konobaru šta hočeš i kuhar će pripremiti hranu.
Ieo sam juhu, meso s povrćem i sladoled. Svi odlično.

Datum posete: mart 2017.
Hvala korisniku Talamona

Putnici koji su gledali informacije o mestu Apetit gledali su i

Sarajevo, Sarajevski kanton

Apetit – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!