“Super”
Komentar o hotelu Cevabdzinica Zeljo

Cevabdzinica Zeljo
Rangiran na 18. mestu od 474 Restorani u Sarajevu
Pogodno za: porodice sa decom, lokalna kuhinja
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, ručak, doručak, dostava na kućnu adresu
Komentar je napisan: 5. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Svi koji dodzu u sarajevo na bascarsiju svracaju u zelju na cevape. Dobri su cevapi mada su nasi tuzlabski bolji. Preporuka.

Hvala korisniku elmedinh2019

Komentar je napisan: 14. jun 2020. sa mobilne aplikacije

Ubedljivo najbolji cevapi koje smo jeli. Ima ih na par lokacija, ne mozete ih promasiti :) Mi smo poslusali savete onih koji su ih probali i nismo se pokajali.

Datum posete: jun 2020.
Hvala korisniku viajeviajar
Komentar je napisan: 5. mart 2020.

Jedna od boljih ćevapdžinica u Baščaršiji. Korektna usluga, hrana baš ukusna. Bili smo u novom lokalu Željo 3, sve pohvale i preporuke. Doći će mo opet

Datum posete: mart 2020.
1  Hvala korisniku cecajovanovic
Komentar je napisan: 16. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Bila je gužva ali usluga je bila brza. U roku od 5 minuta smo dobili ćevape i piće. Kajmak je bio odličan. Za ovaj tip restorana, sve je bilo odlično

1  Hvala korisniku Tanja-cro
Komentar je napisan: 15. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Doći u Sarajevo i probati ćevape je neprocenjivo iskustvo. Veliko HVALA ćevabdzinici Željo koja sprema vrhunski melem za dušu

Hvala korisniku Dejan S

Putnici koji su gledali informacije o mestu Cevabdzinica Zeljo gledali su i

Sarajevo, Sarajevski kanton

Cevabdzinica Zeljo – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!