“Nezaobilazna posjeta svaki put u Sarajevu”
Komentar o hotelu Cevabdzinica Zeljo

Cevabdzinica Zeljo
Rangiran na 18. mestu od 478 Restorani u Sarajevu
Pogodno za: porodice sa decom, lokalna kuhinja
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, ručak, doručak, dostava na kućnu adresu
Komentar je napisan: 15. decembar 2020. sa mobilne aplikacije

Biti u Sarajevo a ne otići kod Želje na čevape je isto kao otiči na more a ne okupati se.Kao rođena Sarajka, isprobala sam sve moguče čevabčinice i u gradu i oko grada ali sam se uvijek vračala kod Żelje.
Jednostavno tu je sve naj naj!

Datum posete: decembar 2020.
Hvala korisniku Sanja V

Komentar je napisan: 6. oktobar 2020.

Odlicno mjesto na Carsiji. Na par ulica ima par restorana, Bila sam u Trojki.
Odlican servis, ljubazno osoblje. Cevapi su prefini i domaci. Gotovo sve je brzo i s ljubavi. Toplo preporucujem. Vracam se ponovo.

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku Sister_Christian
Komentar je napisan: 2. oktobar 2020.

Hrana je divna, kad narucite brzo bude gotovo. Mene je odusevila i cistoca objekta, sve je dezinfekovano i mirise. Svaka cast

Hvala korisniku anjapJ6515NE
Komentar je napisan: 16. septembar 2020.

Oduševljeni smo! Nisam ljubitelj ćevapa, ali kada sam ove probala nisam mogla da im odolim. Doći ćemo ponovo. Hvala puno na besprekornoj usluzi i ljubaznosti.

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku JecaMeda
Komentar je napisan: 26. avgust 2020.

ne propustiti kada ste u Sarajevu. Ima čak dva objekta, na rastojanju od 50m ali je sve jedno gde ste. Uživajte !
DDJ

Hvala korisniku DraganDDJ

Putnici koji su gledali informacije o mestu Cevabdzinica Zeljo gledali su i

Sarajevo, Sarajevski kanton

Cevabdzinica Zeljo – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!