Escape Room Enigmarium Zagreb
Super super

Izvrsno i prezanimljivo mjesto i još bolja game masterica Matea! Sve pohvale i samo tako nastavite!!

Komentar je napisan: 30. jun 2020.
Marta M
Izvrsna igra, organizacija

Komentar je napisan: 12. jun 2020.
Vacation461549

451 rezultat
Komentar je napisan: 30. jun 2020.

Datum aktivnosti: jun 2020.
Hvala korisniku Marta M
Komentar je napisan: 12. jun 2020. sa mobilne aplikacije

Odlična igra, zabavna, zanimljiva! Voditeljica izvrsna! Sigurno se vraćamo! Bilo nas je samo dvoje, sigurno je lakše s više igrača.

Datum aktivnosti: jun 2020.
Hvala korisniku Vacation461549
Komentar je napisan: 2. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Odlično je bilo, preporucam svima, zanimljivo, zabavno, profesionalna usluga i fenomenalan dozivljaj

Datum aktivnosti: februar 2020.
Hvala korisniku 611ivaa
Komentar je napisan: 16. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Super iskustvo! Bili smo u sobi “vjestice” Barice, jako zanimljivo i zabavno. Posjetiti cemo sigurno i drugu sobu.

Datum aktivnosti: decembar 2019.
Hvala korisniku dmdani
Komentar je napisan: 9. decembar 2019.

Femme Fatale je odlicna soba, sama prica je zanimljiva i zagonetke su brutalne. Kao kolega kolegici, veliko hvala GM Maji koja je ovo iskustvo ucinila savrsenim. Nadam se da cemo se jos vidjeti u Old lock up-u!

Datum aktivnosti: decembar 2019.
Hvala korisniku Matej M