Cool

Komentar je napisan: 1. novembar 2020.
Pero K
Zagreb, Hrvatska
Escape room femme fatale

Komentar je napisan: 24. oktobar 2020.
hedam2020

Komentar je napisan: 1. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Predobar doživljaj i odlična Game masterica Dijana! Preporucam svima koji su zainteresirani za grupna druženja i novi doživljaj! :D

Datum aktivnosti: novembar 2020.
Hvala korisniku Pero K
Komentar je napisan: 24. oktobar 2020.

Bilo je presavrseno! Odlicni tragovi i hintovi! Jako smo se zabavili i animirali! Vrhunski escape room, doci cemo ponovno obavezno! Diana hvala ti, bilo nam je odlično! Zahvaljuje ti ekipa 24.listopada 2020. :)

Hvala korisniku hedam2020
Komentar je napisan: 16. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Sjajna soba, s uzbudljivim zadacima. Diana nam je bila odličan gamemaster i svako preporučujemo. Vratit ćemo se u Femme fatale.

Hvala korisniku klearina
Komentar je napisan: 8. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Prvi put isprobale igru, jako, jako zabavno!
Ispunila su se sva ocekivanja, drugi put cemo isprobati drugu sobu

Hvala korisniku martinapC6621ZY
Komentar je napisan: 26. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Skroz fora!!! Zanimljive zagonetke i super šetnja kroz Zagreb!! skupljamo ekipu i idemo opet!!!

Datum aktivnosti: jul 2020.
Hvala korisniku SilvijaH5