Escape Art Escape Room Zagreb
Drugačije i zabavno

Bile smo u Drakulinoj sobi i definitivno je drugačija od drugih koje smo do sada imali prilike... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 1 nedelju
504tajanal
robin hood i dracula

genijalne sobe, odlične zagonetke, dosta teške ali jako zabavne. jedina zamjerka su slomljene... pročitajte više

Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovom atrakcijom

Komentar je napisan: 10. januar 2020.
teapetruhar
Zagreb, Hrvatska

361 rezultat
Komentar je napisan: 10. novembar 2019.

Bilo je odlicno! Zabavno, kreativno, puno iznenadenja. Game master Leo je odličan. Svakako probati, zabava zagarantirana!

Datum aktivnosti: novembar 2019.
Hvala korisniku Martina19856
Komentar je napisan: 2. septembar 2019.

Moderatorica igre odlična, soba jako zanimljiva i teška, super uređeno, jedino nismo dobili popust a doveli smo pravog Rumunja da spriječi grofa Drakulu

Datum aktivnosti: avgust 2019.
Hvala korisniku zeze17M
Komentar je napisan: 3. jul 2019.

Odlična igra, dobro su nas prestrašili :) Gamemaster je bio odličan! Vrijedi isprobati i dobro se zabaviti.

Datum aktivnosti: februar 2019.
Hvala korisniku Candy C
Komentar je napisan: 18. maj 2019.

Bilo je jako jako zabavno , igra je bila puna iznenađenja. Preporucam svima. Game masterica je super odradila posao.

Datum aktivnosti: maj 2019.
Hvala korisniku Daydream09021854838
Komentar je napisan: 23. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Odlicna soba (Robin H. ) , jedna od boljih u Zg. Sve pohvale i za osoblje. Sigurno se opet vracamo:)

Datum aktivnosti: februar 2019.
Hvala korisniku Jasmina M
Jasmine O, Public Relations Manager objekta Escape Art Escape Room Zagreb, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 27. mart 2019.

Draga Jasmina M,

drago nam je čuti da Ti je Robin Hood bila jedna od boljih soba u Zg - i mi se slažemo s Tobom :)

Lijepi pozdrav od cijelog EscapeArt tima i od imenjakinje :)