“Jedini Michelin star u zagrebu”
Komentar o hotelu Noel

Noel
Rangiran na 43. mestu od 967 Restorani u Zagrebu
Komentar je napisan: 14. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

S obzirom da je dobivena Michelin zvjezda ocekivanja su daleko veca nego u drugim restoranima
Usluzno osoblje koje po meni mora biti malo diskretnije
Kuhar ima 26 godina i samim tim cestitam mu na uspjehu.

Jedina mana je sto sam dobio malo napuklu casu koja me porezala na usni a za to nije dovoljno. “Zao mi je “

1  Hvala korisniku mateo1908

Komentar je napisan: 3. jul 2020.

Sve pohvale Noelu! Uživali smo u menuu od četiri slijeda, svaki je bio priča i iznenađenje. Osoblje je bilo izuzetno ljubazno i uslužno. Prostor je prekrasan. Preporučamo! Pozdravi chefu!

Hvala korisniku Dbaricak22
Komentar je napisan: 15. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Imala sam priliku posjetiti mnogo izvrsnih restorana, i od Noela sam očekivala jako puno .
Nažalost, nisu ispunili moja očekivanja. Možda sam jednostavno došla na “los dan”, koji se restoranu sa zvjezdicom nažalost ne smije dogoditi. Nemam problem s novcem, kad idem u restoran ne gledam cijene, ali zauzvrat “tražim” dobru uslugu, i izvrsnu hranu. Usluga je bila losa, konobari nisu znali odgovore na sva 3 moja pitanja. Predjelo je bilo ukusno, ostalo nažalost nije bilo dobro. Ambijent je prekrasan! Želim im svu sreću, možda se vratim uskoro pa im dam drugu priliku. Sretno

2  Hvala korisniku 870darijak
Komentar je napisan: 8. novembar 2018.

Jako ugodan ambijent ali prije svega vrhunski gurmanski doživljaj,,,,,Osoblje jako ljubazno ,,,uredno i čisto i opet ću doći naravno ,,pozdrav

Datum posete: februar 2018.
Hvala korisniku sanjafratric
Komentar je napisan: 5. januar 2018. sa mobilne aplikacije

Pokušaj svjetskog restorana u Zagrebu, ali bezuspješno. Na ulaznim vratima nas nitko nije dočekao. Kada smo ulovili konobara i rekli da imamo rezervaciju dobili smo mogućnost biranja dva stola. Nitko nam nije preuzeo jakne. Konobar nije bio dovoljno educiran o vinima. Hrana korektnog okusa, vise lijepo dizajnirana nego ukusna. Stake naručen srednje pečen, poslužen jako. Ambijent prekrasan. Definitivno premalo pruženo za iznos od 1700 kn za večeru za dvoje uz koju nije naručena butelja vina.

Datum posete: januar 2018.
Hvala korisniku idtu

Putnici koji su gledali informacije o mestu Noel gledali su i

Zagreb, Centralna Hrvatska

Noel – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!