“Not recommended ”
Komentar o hotelu Madera

Madera
Rangiran na 416. mestu od 967 Restorani u Zagrebu
Kuhinje: hrvatska
Pogodno za: porodice sa decom
Opcije za ručavanje: doručak
Komentar je napisan: 25. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Restaurant živi na staroj slavi. Pronađena kosa u hrani, jedva da su se ispričali. Hrana nije ukusna kao što je bila nekad i smanjili su porcije. Umjesto teleceg zagrebačkog mesa podvalili su svinjsko. Puno hrane sa menia nije dostupno. Voditeljica se derala na osoblje pred gostima. Jako neprofesionalno. Ne bih preporučila.

Hvala korisniku maja_426

Komentar je napisan: 13. oktobar 2019.

Nakon preuzete narudžbe, na govedsku juhu čekali smo pola sata, a nakon idućih pola sata, konobar nas je obavijestio da pilećeg batka nemaju u ponudi.Na opasku da im je zato trebalo jedan sat nije se ni ispričao. Naručili smo bečki odrezak, a dobili smo pohano bijelo pileće meso.
Vise ovdje nećemo nikad doći.

Hvala korisniku sanja s
Komentar je napisan: 14. novembar 2016.

Odlična pizza, dobri čevapi. Pristupačne cijene. Ljubazno osoblje, prostor uredan, uređenje bi moglo biti i bolje.

Datum posete: jun 2016.
Hvala korisniku 01Hana01
Komentar je napisan: 15. april 2018.

Datum posete: april 2018.
Komentar je napisan: 15. februar 2018.

Datum posete: februar 2018.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Madera gledali su i

Zagreb, Centralna Hrvatska

Madera – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!