“Preporuka”

Trilogija Fino&Vino
Rangiran na 19. mestu od 967 Restorani u Zagrebu
Kuhinje: hrvatska
Pogodno za: lokalna kuhinja
Opcije za ručavanje: ručak, otvoreno noću, doručak, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 17. novembar 2020.

Najukusniji biftek tartar i nikad ukusniju gušću paštetu nisam probala, sve pohvale za svo osoblje restorana " Vino i Fino " . Preporuka, pogotovo svakom zagrebčanu!

Hvala korisniku I1735CCmariaf

Komentar je napisan: 22. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Onaj osjecaj kada jedete u restoranu,a osjecate se kao doma mozete dozivjeti jedino u Fino&Vino. Vrhunska hrana uz izvrsna vina,topla i ugodna atmosfera uz stare zagrebacke pjesme koje poticu nostalgiju za Zagrebom kakav je nekad bio. Od ribljeg do mesnog menija,svaki zalogaj je apsolutan praznik za nepce,a popraceno vrhunskim pitkim vinima koje mozete zatraziti na preporuku od sarmantnog voditelja restorana koji je inace i vrhunski somelier.
Savrsen tatarski biftek koji se doslovno topi u ustima, kremozni rizoto bilo koje vrste ciji okusi doslovno zovu na jos...
ukratko, malen topli restoran za koji biste definitivno potpisali da postane vase svakodnevno odrediste gdje vam hrana nikada ne bi dojadila.
Ako jos niste bili, neka vam ovo bude prvo na listi mjesta za obici jer sam sigurna da ce postati i omiljeno mjesto za sve prigode.

Hvala korisniku zejanym
Komentar je napisan: 2. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

Savršena usluga,odlična hrana. Odličan izbor Vina. Za svaku preporuku. Neverovatno ljubazan personal. Sve pohvale.

Hvala korisniku maxmarku
Komentar je napisan: 25. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Posjetili smo ovaj restoran prije mjesec i pol dana i mogu samo reći KATASTROFA..Puževi,rižoto milanese to nema veze s vezom..

Datum posete: jun 2018.
Hvala korisniku ManuelaM2127
Komentar je napisan: 10. jun 2017. sa mobilne aplikacije

Restac se nalazi na dosta skrivenom mjestu te tamo dolaze vecinom poslovnjaci kolko sam uspio skuzit. Klopa je fenomenalna i usluga mi se dopala jer je konobar dosao i ponudil nam to, to i to (kak se to kod nas kaze ) i sve kaj je ponudil nismo mogli odbit jer je predobro zvucalo, a kad je klopa dosla nismo pozalili. +5

Datum posete: april 2017.
Hvala korisniku Dalibor L

Putnici koji su gledali informacije o mestu Trilogija Fino&Vino gledali su i

Zagreb, Centralna Hrvatska
Zagreb, Centralna Hrvatska

Trilogija Fino&Vino – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!