ClueGo Escape Rooms Zagreb
Balthazar

Bila sam s prijateljima u Balthazar sobi koja je odlična! Puno zagonetki, sve povezano i zanimljivo... pročitajte više

Komentar je napisan: 3. jul 2020.
zlokosa
Zagreb, Hrvatska
Interesantno, lijepo provedeno vrijeme. Preporuka ostalima.

Jako zanimljivo, prvi puta sam bio u sobi i ugodno sam iznenađen. Prijedlog: da u sobi ima neki... pročitajte više

Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovom atrakcijom

Komentar je napisan: 8. jun 2020.
tomihlad
Varazdin, Hrvatska

Komentar je napisan: 6. oktobar 2019.

Gamemaster super, vrijeme je prošlo full brzo jel je bilo tolikooo zabavno, hintovi odlični ali i izazovni.
Sve u svemu sjajno iskustvo.

Datum aktivnosti: oktobar 2019.
Hvala korisniku zubo64
Komentar je napisan: 22. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

vrijeme u sobi profesora baltazara prolazi gotovo duplo brže! 75minuta iscuri u roku od 5minuta.. zadataka je na pretek tako da su adrenalin, zabava i pokoja svađa sa suigračima zagarantirani!
sobu profesora baltazara bih svakako preporučila svima koji su već bili na barem jednom escape roomu.. onima koji idu prvi puta bih savjetovala da odaberu neku lakšu dok se malo ufuraju.
nama je ovaj escape room, od svih na kojima smo do sada bili, bio stvarno najzabavniji (:
jedva čekamo da vratite sobu memento, da i tamo okušamo sreću!

Hvala korisniku 151katicak
ClueGo E, Owner objekta ClueGo Escape Rooms Zagreb, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 4. oktobar 2019.

Draga Katica,

Ovisno o vašoj odluci, može se dogoditi i da doista vrijeme teče 2x brže ;)
Hvala puno na reviewu! Puno nam znači kada igrači naše igre svrstaju među najbolje koje su ikada doživjeli, i doista nam je drago da je vaše iskustvo bilo puno adrenalina i zabave :D

Hvala još jednom i vidimo se u Mementu!
Veliki pozdrav od ClueGo ekipe :D

Komentar je napisan: 18. septembar 2019.

Dobra escape room zabava. Zadaci su originalni a razgovor s domaćinima i komentiranje nakon igre doprinose ukupnom odličnom dojmu. Šteta što nema više soba

Hvala korisniku Goran D

Dragi Goran,

Hvala puno na reviewu. Drago nam je da ste se zabavili i da smo ostavili odličan dojam :D
Doista nam puno znači kada igrači izraze želju za još ClueGo avantura, i radimo na tome ;)

Hvala još jednom!
Veliki pozdrav od ClueGo ekipe :D

Komentar je napisan: 14. septembar 2019.

Prvi puta sam iskusio ovu vrstu zabave.
Balthazar soba je tematski pun pogodak.
Bilo je i malo nostalgije zbog crtića kojeg sam gledao 80-ih godina. :)
Velike pohvale domaćinu na gostoprimstvu.
Vidimo se opet.

Hvala korisniku Tibor J
Komentar je napisan: 8. septembar 2019.

Genijalno bilo nam je prvi put pa nismo znale točno što nas očekuje, igrale smo krađu Mona Lise i zagonetke nisu baš bile lagane ali niti preteške tako da smo ipak uspjele i odlično se zabavile

Hvala korisniku Valentina P