Savršenstvo

Iskustvo je bilo odlično. Čisti spoj zabave i mozganja, vrlo interaktivno i sigurno se vraćamo... pročitajte više

Komentar je napisan: juče
lcarija
Memento

Prvo escape room iskustvo. Nadmašilo očekivanja i jedva čekam novu avanturu. Preporučam! Bili smo... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 1 nedelju
dinob195

Komentar je napisan: 27. januar 2021. sa mobilne aplikacije

Sve pohvale na težini sobe i na zanimljivim zagonetkama i zadacima. Bilo nam je odlično i ponovo ćemo doći igrati neku drugu sobu! :)

Datum aktivnosti: januar 2021.
Hvala korisniku Mikici2
ClueGo E, Owner objekta ClueGo Escape Rooms Zagreb, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 28. januar 2021.

Pozdrav Mikici2,

Hvalaaaa!!!! Uvijek nam je drago čuti da se igračima svidjela igra i da im je iskustvo bilo odlično. U svim našim igrama trudimo se kreirati različite i zanimljive zadatke i postaviti izazov igračima. Hvala još jednom na odvojenom vremenu i recenziji.

Nadamo se da se vidimo opet :)
Kristijan - ClueGo ER Zagreb

Komentar je napisan: 29. oktobar 2020.

Jako mi se svidjela tema Profesora Baltazara. Igra je bila napeta i nama teška, ali isto tako zabavna i jako mi se svidjela pažnja na detalje, bilo je puno elemenata s likom Profesora Baltazara, njegov šešir, slike, stroj... Jako nam je bilo zabavno, iako smo izgubili :)

1  Hvala korisniku V7763NAanap
Komentar je napisan: 16. oktobar 2020.

Djelatnik je bio iznimno srdačan i zanimljiv, uveo nas je u priču odlično. Soba je bila zanimljiva i uzbudljiva. Jako mi se svidjelo, svakako bih preporučila odlazak ljubiteljima ovog tipa zabave.

Hvala korisniku tina18082020
Komentar je napisan: 12. oktobar 2020.

Odlična zabava. Vrhunska ekipa i game master. Onaj osjećaj kad završiš igru u zadnjoj minuti je neprocjenjiv

Datum aktivnosti: jun 2020.
Hvala korisniku tonimatijevic
Komentar je napisan: 6. oktobar 2020.

Sve sobe su im zabavne a to što su gamemasteri entuzijasti koji vole to što rade samo poboljšava ukupni dojam

Hvala korisniku Goran D