“Odličan! Excellent!”
Komentar o hotelu Salut! Gastro Pub

Salut! Gastro Pub
Rangiran na 160. mestu od 964 Restorani u Zagrebu
Komentar je napisan: 17. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Odličan roštilj u prekrasnom ambijentu. Moja topla preporuka./ Excellent BBQ in a good atmosphere. I recommend them.

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku mirtar594

Komentar je napisan: 17. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Najbolja pljeskavica koju sam jela u zivotu, a i sama imam restoran. Jeli smo telecu gurmansku pljeskavicu i rumsteak u umaku od tartufa.
Obadvoje savrseno?
Prvi puta slucajno dosli, ali sljedeci put sigurno nece biti slucajno. Vidimo se uskoro!
Svaka cast!

Datum posete: februar 2019.
Hvala korisniku 485masal
Komentar je napisan: 29. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

Hrana je izvrsna, porcije su obilne, a sve to po razumnoj cijeni. Jako ugodan ambijent, ali ono što me oduševilo jest osoblje koje je IZVRSNO, nasmijana i ljubazna ekipa :) Sve preporuke, vidimo se ponovno!

Datum posete: oktobar 2018.
Hvala korisniku MirelaS191
Komentar je napisan: 3. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

Od početka do kraja zadovoljstvo uslugom,ambijentom kao i hranom nije prestajalo. U samom startu pristojnost konobara (Hrvoje) otvara dobru atmosferu. Hrana je inad svih standarda i količinski je više nego dovoljno. Svakako preporučam!

Datum posete: oktobar 2018.
Hvala korisniku ivanbQ5543AY
Komentar je napisan: 12. februar 2020.

Datum posete: januar 2020.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Salut! Gastro Pub gledali su i

Zagreb, Centralna Hrvatska

Salut! Gastro Pub – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!