Tandem let 20.10.2019. Bjelopolje

Komentar je napisan: 20. oktobar 2019.
ZagyD89
Paragliding

Slavica M

Komentar je napisan: 20. oktobar 2019.

Odlično iskustvo, ekipa super, topla preporuka svima, Marko legenda samo tak nastavi i vidimo se i slijedeće godine. Bilo je super, prva liga, puno hvala na nezaboravnim trenucima i lijepim uspomenama,Živeli, Zagy D. :)

Datum aktivnosti: oktobar 2019.
Hvala korisniku ZagyD89
Komentar je napisan: 29. septembar 2019.

Neočekivano prelijepi događaj, trema je nestala onog trenutka kad smo se digli u zrak i prešli u jedno beztežinsko stanje u kojem bi boravila cijeli dan. Panorama i osjecaj kao da si medu oblacima. Treba dozivjeti da bi se moglo opisati. Predivno iskustvo koje preporučam svim generacijama

Hvala korisniku Slavica M
Komentar je napisan: 29. septembar 2019.

Super ekipa a voznja jos bolja, prekrasan pogled, krasna voznja, dozivljaj koji ce se pamtiti uvijek

Hvala korisniku budisat
Komentar je napisan: 22. septembar 2019.

Najbolje iskustvo sa najboljim instruktorom!!
Profesionalnost na najvisoj razini.
Prezadovoljna uslugom i vidimo se opet

Hvala korisniku Bernarda J
Komentar je napisan: 22. septembar 2019.

Vremenski uvjeti su bili odlični pa mi je let trajao preko pola sata. Ovo mi je bio prvi let pa mi je teško usporediti s drugim letovima, al meni je bilo odlično. Posebno mi se svidjelo što smo letjeli blizu stijena.

Hvala korisniku Mihovil T