“Francuska kuhinja”
Komentar o hotelu Le Mika - ZATVORENO

Le Mika
Komentar je napisan: 21. decembar 2019.

U ovom sam restoranu želio probati izvornu francusku kuhinju, ali nisam bio očarani. Juhe od luka i juha od sušenih rajčica su bile izvrsne, ali riba u papiru mi je bila loša. Usluga je u redu, cijena onako. Dao bih 3,ali kako i sam imam restoran da ne bi pokvario ukupnu ocjenu restorana dajem 4.

Hvala korisniku Broka110
mickaelalixn7, Gérant objekta Le Mika, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 28. decembar 2019.

Thank you very much

Komentar je napisan: 28. jul 2019.

Bili s prijateljima i mogu reći sve same pohvale za ovaj restoran. Centar grada, odlicna hrana i velik izbor pića. Svakako narućiti Tagliatelle s biftekom i gljivama.. sve pohvale..pozzzz

Hvala korisniku Mario c
mikad542, Propriétaire objekta Le Mika, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 7. avgust 2019.

Komentar je napisan: 13. februar 2019.

Šarmantni bistro sa odličnom kuhinjom. Sve je bilo savršeno. Dašak Francuske u Zagrebu. Nadam se da će restoran ubrzo proširiti svoju ponudu. Palačinke izvanredne!

Datum posete: novembar 2018.
Hvala korisniku tamarabrezicevic
Mika D, Gérant objekta Le Mika, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 14. februar 2019.

Komentar je napisan: 13. februar 2019.

Odličan meni a krem brule je najbolji koji sam ikad jeo (a jeo sam ih dosta). Nisu ispekli biftek na verziju well done ali popravljeno :)

Datum posete: februar 2019.
Hvala korisniku RadeLezaic

Komentar je napisan: 15. januar 2019. sa mobilne aplikacije

Jako dobar koncept, super hrana, ali los support za vina i vinsku kartu.
Uz malo vise strucnosti , bilo bi za 5...!
Ovako samo dobra 4-ka....

Datum posete: januar 2019.
Hvala korisniku davori3
Mika D, Gérant objekta Le Mika, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 16. januar 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Le Mika gledali su i