“Neopravdan cijenik”
Komentar o hotelu Na Dolcu

Na Dolcu
Rangiran na 264. mestu od 957 Restorani u Zagrebu
Komentar je napisan: 3. decembar 2019.

Restoranu zamjeram nesrazmjernu kolicinu na tanjuru priloga i mesa. Bez kruha bi ostao gladan. Krumpira skoro nije ni bilo. Dnevni meni teletine navodno ispod peke je bio malen. Prilog nije pratio kolicinu mesa ni priblizno. Kao ni umak. Zadnji zalogaji su bili komadi teletine i kruha. Znaci dosadno i suho. To sve kosta 100 kn al kako je dnevni meni s popustom je 70 kn. Moje razmisljanje je jadan onaj ko plati to polujelo 100 kn. Ukratko, nemojte tamo ići gladni, vjerojatno to i mozete ukoliko narucite čevape. Za čevape zaključujujem da valjaju jer restoran ima dobre ocjene sta po meni ni blizu za ozbiljno jelo nije realno.

Hvala korisniku vilimg2019
EduardJ53, Owner objekta Na Dolcu, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 7. decembar 2019.

Poštovani vilimg2019,

Hvala Vam na review-u.

Primite naše isprike za nastalu situaciju.

Zamolili bi Vas da uzmete u obzir da je ovaj period adventa jedan od najjačih za sve ugostiteljske objekte u Zagrebu te je jednostavno nemoguče zadovoljiti naše goste kvalitetom na količinu posjetitelja. To nije opravdanje, ali molimo Vas da to uzmete u obzir i provjerite naše druge komentare zadovoljnih klijenta (ovdje i na drugim platformama) kako bi Vam pokazali da jednostavno u tolikoj gužvi nismo u mogucnosti zadovoljiti sve naše goste.

Primite naše isprike i nadamo se Vašem razumijevanju.

Sa štovanjem

Komentar je napisan: 3. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Nikad gore mijesano meso. 1/4 kobasice, nikad manji cevap i pljeskavica. Zao mi je da nemam sliku. Sve prepeceno i pretvrdo.Doslovno sramota na tanjuru. Momak dobije teletinu ispod peke, a iz pecnice. Konobaru smo rekli da ne valja, nista nije poduzeo.Da nismo zurili na bus, vratili bi sve. Platili smo uredno,po prvi put u zivotu izostavili napojnicu

Hvala korisniku theAntonela
Komentar je napisan: 30. oktobar 2019.

Jelo je bilo jako ukusno i brzo smo dobili servirano. Osoblje je stvarno bilo jako uslusno i svi su bili ljubazni. Momci samo tako!

Hvala korisniku AntonelaMrc
Komentar je napisan: 6. januar 2019. sa mobilne aplikacije

Odlicna usluga,ljubazno osoblje i izvrsna lolacija.Mesna plata nije losa,porcije ok.Pizza bi mogla biti bolja.Sve u svemu dobro smo se proveli s obzirom na veliku guzvu za vrijeme Adventa!

Datum posete: decembar 2018.
Hvala korisniku Jelena G
Komentar je napisan: 8. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

Izbjegavati u širokom luku!!!
Ako se nešto reklamira kao 110 kuna, ne razumijem kako se onda na računu to isto transformira u 196... uz objašnjenje stručnjaka kockaste glave... vi ste krivi.. bez pardona.
Nema bazičnog ugostiteljstva.
Nikad...ali NIKAD više!!

Datum posete: novembar 2018.
Hvala korisniku Matko V
EduardJ53, Owner objekta Na Dolcu, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 12. novembar 2018.

Poštovani Matko V,

Zahvaljujemo se na vašem komentaru. Svaki komentar bio pozitivan ili negativan, nama pomaže da se poboljšamo, buduci da nam je tek prva godina. Prije svega želimo se ispričati na nastaloj situaciji jer kod nas je klijent uvijek u pravu, pa i u ovom slučaju.

Sada da objasnimo. Mi smo tog dana na našoj dnevnoj ponudi nudili roštilj platu za jednu osobu po cijeni od 54 kune. Naime mi u regularnoj ponudi u našem jelovniku imamo roštilj platu za 2 osobe po cijeni za koju se vi bunite, koja je puno veca od one na dnevnoj ponudi. Prilikom vase narudzbe vi niste specificirali da vas interesira dnevna ponuda nwgo ste automatizmom narucili rostilj platu za 2 osobe iako je na dnevnoj ponudi istaknuta cijena i naziv za jednu osobu. Jos jedno isprike, ali vas molimo da sljedeci put ne samo kod nas nego u bilo kojem objektu budete razumljivi prilikom narucivanja, jer mi ne mozemo znati sto svi nasi klijenti zele. Hvala

Putnici koji su gledali informacije o mestu Na Dolcu gledali su i

Zagreb, Centralna Hrvatska

Na Dolcu – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!