Najbolji cafe koj sam ikad vidila!

Komentar je napisan: 28. februar 2020.
thecroatiantraveller
Amazing staff :)

Preslatke mace, ljubazno osoblje i jako sirok izbor razlicitih pica! Jedva cekam da dodjem opet... pročitajte više

Komentar je napisan: 23. jun 2019.
vizzixy
Subotica, Srbija

51 rezultat
Komentar je napisan: 28. februar 2020.

Stvarno jedan od najbolji cafe di sam ikad bila! Macke su tako slatke i simpatice, i konobari su isto super! Isto mogucost da mozes igrat igre je super! Budem sigurno jos jako cesto dolazit!

Datum aktivnosti: februar 2020.
Hvala korisniku thecroatiantraveller
Komentar je napisan: 23. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Datum aktivnosti: maj 2019.
Hvala korisniku vizzixy
Komentar je napisan: 8. april 2018. sa mobilne aplikacije

Toplo mjesto s jako ljubaznim osobljem!
Kafić je izrazito čist, mačke voljene i pažene pa su i iz tog razloga pitome i mirne!
Uz to što je mjesto posebno, svakako imaju i dobru ponudu kava i toplih čokolada!

Datum aktivnosti: april 2018.
Hvala korisniku 931ivano
Komentar je napisan: 26. februar 2020.

Datum aktivnosti: februar 2020.
Komentar je napisan: 15. januar 2020.

Datum aktivnosti: avgust 2019.