“Najgore palacinke ikad”
Komentar o hotelu Choco cafe Maksimir

Choco cafe Maksimir
Rangiran na 835. mestu od 967 Restorani u Zagrebu
Komentar je napisan: 15. decembar 2020. sa mobilne aplikacije

Narucio sam palacinke 2 puta u razmaku od 3 dana. Prvi put su bile zadovoljavajuce, bilo je punjenja i bile su pecene. Drugi put definitivno nikad gore palacinke u zivotu, a bilo je losih. Palacinka nije pecena, polu prazna, preko nje nabacan preljev na jedno mjesto koje zauzima 15% palacinke. Uzas, pa ne bi to posluzio neprijatelju.

Datum posete: decembar 2020.
Hvala korisniku MiloLeoni

Komentar je napisan: 1. novembar 2019.

Za jednu palacinku i vrucu cokoladu cekali smo 45min, a guzve nije uopce bilo.usluga katastrofa, mjenjajte zaposlenike ako zelite uspjeti

Hvala korisniku Ines P
Komentar je napisan: 10. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Svatko tko je ikad pekao palačinke zna da ih je prilično teško zeznuti, obično ispadnu dobro ili bolje. U Choco cafeu su uspjeli napraviti nejestive palačinke. Tijesto je bilo bez okusa i pritom žilavo i suho. Preljev od čokolade industrijski ( bez prave čokolade) a orasi u tragovima. Jako loše.

Hvala korisniku MatejC_13
Komentar je napisan: 25. april 2019. sa mobilne aplikacije

Usluga u objektu je iznimno loša. Konobari su hladni, neuljudni te izbjegavaju kontakt očima. Nadalje, nakon što su smo čekali 10 minuta da nas se ponudi te smo htjeli sami naručiti, otresito su nas odbili. Potom, čekali smo na narudžbu 50 minuta u polupraznom objektu. Ukratko, loša posluga s iznimno sporom uslugom. Nikako ne preporučujemo.

Datum posete: april 2019.
Hvala korisniku NenadB85
Komentar je napisan: 6. maj 2018. sa mobilne aplikacije

Ambijent je fino i moderno uredjen. Imaju fin meni sa palacinkama i kavama. Osoblje je profesionalno i dobro obuceno.

Datum posete: april 2018.
Hvala korisniku 686dejanj

Putnici koji su gledali informacije o mestu Choco cafe Maksimir gledali su i

Zagreb, Centralna Hrvatska

Choco cafe Maksimir – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!