“Prof.mentor”
Komentar o hotelu Bistro Vjestica

Bistro Vjestica
Rangiran na 138. mestu od 955 Restorani u Zagrebu
Komentar je napisan: 19. decembar 2019.

Vrlo simpatičan mali bistro.Hrana je izvrsna i jeftina.Identične blizanke (vlasnice) su izuzetno drage i uslužne.Obavezno provajte štrukle.

Hvala korisniku Vesna V

Komentar je napisan: 12. jul 2018. sa mobilne aplikacije

Bila sam dva puta i svakako cu se vratiti. Probala sam vise razlicitih jela i tesko mi je bilo odluciti koje je bolje. Ukusno, lijepo aranzirano,osoblje ljubazno... svakako posjetite!

Datum posete: jul 2018.
Hvala korisniku Ana D
Komentar je napisan: 16. mart 2018.

Mali i udoban restoran u starom djelu grada. Jako ukusna i lijepo prezentirana hrana. Desert odličan, cijene veoma pristupačne. Djevojka koja nas je posluživala je jako ljubazna.

Datum posete: februar 2018.
Hvala korisniku anitaM23I
Komentar je napisan: 23. mart 2020.

Datum posete: mart 2020.
Komentar je napisan: 10. mart 2020.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Bistro Vjestica gledali su i

Zagreb, Centralna Hrvatska

Bistro Vjestica – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!