“Great food”
Komentar o hotelu Byblos Lebanese Restaurant

Byblos Lebanese Restaurant
Rangiran na 204. mestu od 967 Restorani u Zagrebu
Komentar je napisan: 14. novembar 2020.

Jako lijep ambijent i super svježa, ukusna hrana. Osoblje je ekstra brzo, spretno i ljubazno. Sve je čista petica.
Moje iskrene preporuke

Hvala korisniku 672klarap

Komentar je napisan: 19. januar 2020.

Jako ukusna i s ljubavlju pripremljena libanonska jela..Domacica izuzetno simpaticna i susretljiva u odabiru jela

Datum posete: januar 2020.
Hvala korisniku 871nusam
Komentar je napisan: 25. maj 2019.

Izvorna libanonska kuhinja. Uživali smo u libanonskom crnom vinu i araku. Svaki prijedlog vlasnika bio je fantastičan.
Kuharica zaslužuje sve pohvale.
Hvala Vam za ugodnu večer!

Hvala korisniku Gordan S
Komentar je napisan: 23. april 2018. sa mobilne aplikacije

Izveo sam društvo na da probamo nešto novo i nismo pogriješili. Porcije su obilne, a hrana ukusna. Gazda nas je na kraju počastio konafom i libanonskom rakijom arak.
Dolazimo opet!

Datum posete: april 2018.
Hvala korisniku sven n
Komentar je napisan: 23. april 2018. sa mobilne aplikacije

Odlična hrana, prekrasna mirna lokacija u prirodi, ljubazno osoblje i sjajna atmosfera!

Toplo preporučujem

Datum posete: april 2018.
1  Hvala korisniku Nikolina S

Putnici koji su gledali informacije o mestu Byblos Lebanese Restaurant gledali su i

Zagreb, Centralna Hrvatska

Byblos Lebanese Restaurant – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!