The Old Lock Up Escape Room Zagreb
Kidnapped

Super je bilo.Za pocetak izabrali Kidnapped i preporucam svima.Super zagonetke i super... pročitajte više

Komentar je napisan: 28. februar 2020.
Y9090UMivana_
Zagreb, Hrvatska
Haunted

Odlican provod sa prijateljicama, dobrano se uplasila ali i nasmijala! Za preporuciti svima i svako... pročitajte više

Komentar je napisan: 28. februar 2020.
743majab

Komentar je napisan: 2. decembar 2019.

Prvi put u escape roomu i bilo je odlicno jedno od najzabavnijih druzenja, cijela ekipa se zabavila nasmijala i prestrasila, preporucam svima koji vole adrenalin. Posebne pohvale game masterici Milici i ostatku osoblja( Nika i Petar)

Datum aktivnosti: novembar 2019.
Hvala korisniku 440franciskak
Komentar je napisan: 29. oktobar 2019.

Prezadovoljni smo iskustvom. Bili smo u Haunted hotelu, bilo je prilično izazovno i teško, ali veoma zabavno. Voditeljica Karolina zaslužuje svaku pohvalu. Hvala, vraćamo se sigurno!

Hvala korisniku venefica3110
Komentar je napisan: 29. oktobar 2019.

Pre pre zadovoljni... Daleko najbolji escape room.... The crypt smo posjetili, i Martina nam je jako uljepšala boravak. Vratit ćemo se opet.

Hvala korisniku Fabijan12
Komentar je napisan: 6. oktobar 2019.

Znači razmišljati dok te netko straši usput... Nemože biti bolje :D.
Soba je bila odlična do gamemastera koji je nas je uveo u svijet sobe sa pričom.
Sve u svemu nevjerojatno iskustvo.

Hvala korisniku zubo64
Komentar je napisan: 30. septembar 2019.

Odlično iskustvo, prijateljice su imale super vrijeme i puno smo se zabavile. Game master Mihovil je bio odličan i zahvaljujemo mu što nas pretrpio i što nam je pomogao kada smo zapele.. Puno smo se smijale i bilo je odlično, sigurno se vidimo opet!

Datum aktivnosti: septembar 2019.
Hvala korisniku madjdora