The Old Lock Up Escape Room Zagreb
Odlično

Bili smo u hunted II-morgue, našem game masteru Ivanu sve pohvale zbog dobre komunikacije i... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 2 dana
X570NKpaulav
odlicnoo

bili smo u haunted II-morgue i nas game master Ivan nas je odlicno plasio ,dajemo mu sve pohvale i... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 2 dana
pvidek

Komentar je napisan: 16. oktobar 2020.

Odlično iskustvo, dobra zabava, strah i adrenalin na 1000. Preporuke svima.
Gamemasteri odlični, u pravom trenutku na pravom mjestu.

Datum aktivnosti: oktobar 2020.
Hvala korisniku jelenamO7146CN
Komentar je napisan: 26. septembar 2020.

Brutalno dobro, preporucam!! Uz kidnapped najbolji escape room.
Game master nam je bila Martina.
Bilo je strasno - al dobro je to za tlak

Datum aktivnosti: oktobar 2019.
Hvala korisniku brunafZ7272XL
Komentar je napisan: 25. septembar 2020. sa mobilne aplikacije

Jednom riječju ODLIČNO! Zagonetke su vrlo zanimljive i nisu nimalo monotone. Sobe su jako lijepo uređene na zadanu temu. Osoblje je ljubazno i susretljivo baš za svaku pohvalu!

Hvala korisniku toncek95
Komentar je napisan: 25. septembar 2020. sa mobilne aplikacije

Odličan escape room sa zanimljivim zagonetkama i nezaboravljivim ulazom u sam game (spoilers)! Osim toga super pristupačni i simpatični radnici!! Svaka čast!

1  Hvala korisniku PatriciaKrvaric
Komentar je napisan: 15. septembar 2020.

Bili smo u sobi Haunted I hotel, odlična soba, adrenalinski, super osmišljene zagonetke i sve pohvale za gamemastericu Martinu!

Hvala korisniku Tena1403