The Old Lock Up Escape Room Zagreb

Najbolji provod

H9014LPlauraz

321 rezultat
Komentar je napisan: 28. novembar 2020.

bili smo u haunted II-morgue i nas game master Ivan nas je odlicno plasio ,dajemo mu sve pohvale i definitivno cemo to ponovit.

Hvala korisniku pvidek
Komentar je napisan: 28. novembar 2020.

Odlično iskustvo. Game master Ivan najbolje plaši. Odlična zabava. Rekviziti vrlo realni. Zagonetke teške ali riješive.

Hvala korisniku H9014LPlauraz
Komentar je napisan: 23. novembar 2020.

Predobra atmosfera, odlična soba i još bolja gamemasterica Anđela!!
Hvala na svemu i svakako dolazimo ponovno!

Hvala korisniku Ptopolko
Komentar je napisan: 2. novembar 2020.

Super. Gamemasterica Martina je za svaku pohvalu. Bili smo u sobi Hunter I. Koja je iznad svakog očekivanja. Vrlo vjerojatno ćemo se ponovno vratiti u neku drugu sobu!

Datum aktivnosti: oktobar 2020.
Hvala korisniku Bobbby455
Komentar je napisan: 16. oktobar 2020.

Odlično iskustvo, dobra zabava, strah i adrenalin na 1000. Preporuke svima.
Gamemasteri odlični, u pravom trenutku na pravom mjestu.

Datum aktivnosti: oktobar 2020.
Hvala korisniku jelenamO7146CN