The Old Lock Up Escape Room Zagreb
Zabavno

Jako dobro iskustvo s zaposlenicima i zabavna soba Kidnapped. Jedva čekam ponovno doći i isprobati... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 1 nedelju
740petrad
Kidnapped

Prvi put sam bila u escape room-u. Zanimljivo iskustvo te je "voditeljica" Laura bila jako... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 1 nedelju
782nikam

Komentar je napisan: 6. februar 2021.

escape room pogotovo ovaj je tolko dobar i zabavan i strasan(haunted) Laura i Ivan su odlicno obavili svoj posao,davali odlicne hinteve i sve.Recenica koju opisujem da dokazem kolko je dobro je ova:Mozete zamisliti koliko je dobro kad sam morao napisati rewiew.

1  Hvala korisniku Panjelic
Komentar je napisan: 5. februar 2021. sa mobilne aplikacije

Definitivno nezaboravno iskustvo u društvu prijatelja. Haunted Hotel I za svaku preporuku, a naravno treba proći i ostale escape sobe. Game Master Ivan izuzetno ljubazan i odličan u usmjeravanju.

1  Hvala korisniku L9843MAdorisd
Komentar je napisan: 2. februar 2021.

Odličan escape, definitivno te povuće u priču te se dobije dojam kao da si dio stvarnosti.
Soba: Haunted I, strašno ali zabavno iskustvo.
Pohvale našem gamemasteru Ivanu, koji je bio vrlo ljubazan i pristupačan. Svakako se vidimo ponovo :)

1  Hvala korisniku SamoIva
Komentar je napisan: 19. januar 2021.

Igrali smo The Crypt, soba je super koncepirana i dobro uređena, nije strašna i nije linearnog tipa rješavanja zadataka što je po nama bonus. Gamemasterica jako simpatična i entuzijastična. Definitivno ćemo opet doći!

Datum aktivnosti: januar 2021.
1  Hvala korisniku 333ivab
Komentar je napisan: 28. novembar 2020.

Bili smo u hunted II-morgue, našem game masteru Ivanu sve pohvale zbog dobre komunikacije i ljubaznosti.

Datum aktivnosti: novembar 2020.
1  Hvala korisniku X570NKpaulav