The Old Lock Up Escape Room Zagreb
Fantastična soba, fantastični zaposlenici

Ovo mi je bilo prvo iskustvo u escape roomu i bilo je odlično. Zagonetke su pametno osmišljene i... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 5 dana
sarajH205KO
ODLIČNO!

Komentar je napisan: 21. februar 2021.
75kristinax

Komentar je napisan: 21. februar 2021.

Bilo nam je odlično! Soba ukleti hotel je odlično osmišljena, dosta zahtjevna i strašna, baš smo se zabavili i sigurno ćemo doći opet! Također pohvala za Ivana koji nam je jako lijepo sve objasnio i vodio igru! Vidimo se opet uskorooo!

Hvala korisniku 75kristinax
Komentar je napisan: 15. februar 2021.

Najbolji escape room i masteri u Zgu!! Ivan i Laura su superr i jako simpaticni strasno i uzbudujuce iskustvo, preporuke svime!

Hvala korisniku doloresj541
Komentar je napisan: 14. februar 2021. sa mobilne aplikacije

Ovo mi je bio prvi put da idem u escape room i bilo je odlično. Game master Natalija bila je odlična, zabavna, komunikativna i lijepo nas je uputila u oravila igre i priču sobe. 10/10 would visit again :)

Hvala korisniku dalibors1709
Komentar je napisan: 13. februar 2021.

Top top topčina, ja sam prava momčina!
Ivan vrhunski game master, sve pohvale. Odlično!
Dolazimo ponovo!

Hvala korisniku teok585
Komentar je napisan: 6. februar 2021.

Odlicno iskustvo, Kidnapped soba je bila jako zabavna i domisljata. Sve pohvale game masterici Luciji

1  Hvala korisniku 875ivab