“Božićni domjenak”
Komentar o hotelu Batak Grill

Batak Grill
Rangiran na 404. mestu od 956 Restorani u Zagrebu
Komentar je napisan: 15. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Platili smo domjenak za 53 osobe..dobili smo salu s deset sjedecih mjesta ...svedski stol...i 4 visoka plasticna stola na kojem s nogu može jesti po 4 osobe...dogovor je bio da cemo mi dovesti glazbu koja je na kraju bila do 12 a ne do 4 kako je dogovoreno jer su nam tek na veceri rekli da oni zatvaraju u ponoc i da poslije moramo ekstra placati konobare po satu....vidjeti ce nas vise NIKADA!!!!

Hvala korisniku magimegi

Komentar je napisan: 21. novembar 2019.

Lokal je lijepo uređen, ugodnog ambijenta. Hrana je ovdje uvijek izvrsna te je za svaku preporuku. Izbor jela je dovoljno širok, tako da svatko može pronaći nešto za sebe u čemu će ovdje njihova nepca zasigurno uživati. A isto tako i u vrhunskim desertima.
Ako idete u shopping centar Supernova Buzin, počastite se ovom finom hranom. :)

Hvala korisniku FoodLover1906
Komentar je napisan: 21. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 16. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 9. septembar 2019.

Datum posete: februar 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Batak Grill gledali su i

Zagreb, Centralna Hrvatska

Batak Grill – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!