“Sve pohvale”
Komentar o hotelu Brokenships Bistro

Brokenships Bistro
Rangiran na 128. mestu od 954 Restorani u Zagrebu
Komentar je napisan: 21. decembar 2019.

Sve super, probali smo jela prema preporuci konobara sa Hvara, koji je ujedno bio jako ljubazan i profesionalan.

Hvala korisniku Vinko P
Marija C, Owner objekta Brokenships Bistro, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 22. decembar 2019.

Hvala Vinko,

Iznimno nam je drago da nismo razočarali, ni hranom, ni uslugom.
Svako dobro!

Marija

Komentar je napisan: 7. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

Uredenje restorana je vrlo skromno, stolice neudobne, bez ikakvih detalja koji bi prostor cinili ugodnim. Osoblje je mlado i ljubazno.Ponuda jela je vrlo oskudna. Nas 4 smo narucile vise jela pa smo kušale od svega pomalo i nekako se najele. Da je svaka narucila svoje jelo mislim da bi to bilo poražavajuće. Jele smo neka predjela, salatu s krastavcima, zzagorsku pogacicu , rucno radenu tjesteninu, biftek( koji je imao cudan miris) , sporo peceni odojak. Sve u svemu probala i to je to. Desert je bio interesantan.,ukusan ..nesto novo i neobicno.

Datum posete: oktobar 2018.
Hvala korisniku kristina8d8r
Marija C, Manager objekta Brokenships Bistro, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 28. novembar 2019.

Poštovana Kristina B,

Žao nam je što nismo ispunili očekivanja vašeg, vjerojatno stručnog, arhitektonskog ili dizajnerskog oka. U uređenju prostora smo se vodili idejom "manje je više" kako bi fokus ostao na hrani iako ni njome, na našu žalost, niste bili zadovoljni.
Svakako iskreno zahvaljujemo na pohvalama osoblju i desertu. Nadamo se da ćete nam pružiti drugu priliku i probati ostala jela iz naše ponude koja se često mijenja, pa postoji mogućnost da će neka biti po vašem ukusu.

Srdačno,

Marija

Komentar je napisan: 21. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Datum posete: januar 2020.
Komentar je napisan: 16. decembar 2019.

Marija C, Manager objekta Brokenships Bistro, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 22. decembar 2019.

Komentar je napisan: 4. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Brokenships Bistro gledali su i

Zagreb, Centralna Hrvatska

Brokenships Bistro – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!