“Preporuka”
Komentar o hotelu El Toro Burgers&Ribs

El Toro Burgers&Ribs
Rangiran na 200. mestu od 967 Restorani u Zagrebu
Komentar je napisan: 17. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Super hrana i ljubazno osoblje. Lokacija u centru grada, pristupačna. Ugodan ambijent i pristojne cijene, sve pohvale:)

Hvala korisniku andrea_K2645FH

Komentar je napisan: 27. decembar 2019.

Bili smo nedavno i opet smo se vratili ovaj put sa djecom. Prezadovoljni hranom i uslugom koja je vrhunska. Jako se lijepo osjecamo ovdje. Vratit cemo se ponovno.

Hvala korisniku dariof954
Komentar je napisan: 9. jul 2019.

Utorak navečer, večera s prijateljicom. Terasa je daleko od lokala pa konobar mahnito trči te s lažnim osmjehom rješava upite gostiju. Sjedajući na stol, uzele smo jelovnik s konobarskog stola, no upozorene smo da to nije praksa već da nas netko treba primiti. Konobar nam doslovno uzima jelovnik, okreće se i za minutu dolazi s dva jelovnika i službeno nas “zaprima” no bez uzimanja barem narudžbe za piće trči nazad u lokal. Interijer lokala je bio pun, a vani samo 3-4 stola. Jele smo dim sum, hrskave obraze grdobine i el toro quesadillu. Najveće razočaranje je grdobina jer je bila kao veliki kroketi s okusom grdobine. U quesadilli sam slabo osjetila queso (sir), a više neki majonezasti umak koji je jelo pretvarao u sendvič. Dim sum korektan. Vino na čaše paprena cijena. Sve skupa dojam lošeg omjera uloženo dobiveno. Od posluge bi pohvalila djevojku koja donosi jelo i odnosi tanjure jer je imala ok pristup.

Hvala korisniku Tanja P
Komentar je napisan: 2. jul 2019.

Došao sam na ručak i nije bilo gužve tek nekoliko stolova. Konobar nije bio ljubazan. Uzeo sam juhu od rajčice te potom lososa. On nijednom nije došao za stol niti upitao treba li mi što. Porcija lososa je premala i preskupa. Bilo bi dobro da počnete cijeniti SVAKOG gosta.

Hvala korisniku Mario J
Komentar je napisan: 5. mart 2020.

Putnici koji su gledali informacije o mestu El Toro Burgers&Ribs gledali su i

Zagreb, Centralna Hrvatska

El Toro Burgers&Ribs – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!