“Kolaci dobri, usluga najgora na svijetu”
Komentar o hotelu Magnolia Caffe

Magnolia Caffe
Rangiran na 552. mestu od 955 Restorani u Zagrebu
Komentar je napisan: 9. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Posjetila danas i vesekila se dozivljaju dok nismo isli platiti racun. Naime kartice ne primaju i to apsolutno NIGDJE NISU NAGLASILI. Drska konobaeica mi je obrusila da izvolim otici na bankomat i donijeti gotovinu. Kad sam ih u cudu pitala da li je igdje oznaceno da kartice ne primaju drski konobar se derao na mene govoreci mi da ga odmah prestanem maltretirati.
Htjela sam pozvati policiju, al mi je moj zarucnik savjetovao da otidemo po novce i ne spustamo se na njihovu razinu.
Goru uslugu u cijelom Zagrebu nismo imali.
Katastrofa.

Hvala korisniku evva21

Komentar je napisan: 23. oktobar 2019.

Komentar je napisan: 9. oktobar 2019.

Komentar je napisan: pre 2 nedelje sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 7. decembar 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Magnolia Caffe gledali su i

Zagreb, Centralna Hrvatska

Magnolia Caffe – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!