“Izvrstan provod”
Komentar o hotelu Makedonska baraca

Makedonska baraca
Rangiran na 733. mestu od 964 Restorani u Zagrebu
Komentar je napisan: 12. avgust 2020.

Restoran sa izvrsnim makedonskim specijalitetima, ali ima i klasičnu ponudu hrane. Petkom i subotom nastupa odličan glazbeni bend koji izvodi zabavnu (Oliver, Nina Badrić i sl.) i nacionalnu makedonsku glazbu te narodnu glazbu. Kada počne pjesma i muzika nema pauze do kasnih sati, a atmosfera je fantastična. Mjesto za nezaboravan provod i zaborav svakodnevnih problema.

Hvala korisniku Tomomandic
Komentar je napisan: 4. april 2020. sa mobilne aplikacije

Hrana koju smo naručili bila je na prvoj slici, a ono što smo dobili dostavom u zadanom roku nalazi se na drugoj slici, no uz to je bila i lepinja.
Pljeskavica je bila punjena sirom bez mirisa i okusa, krumpirići su bili gnjecavi, a lepinja svježa.
Nije bilo salate pa čak ni malo luka što se obično dobije bez posebne napomene, a pogotovo za 80 kn po porciji.
Ne vrijedi koliko košta.

Datum posete: april 2020.
Hvala korisniku Irica31
Komentar je napisan: 1. novembar 2019.

Parking: dovoljno mjesta.
Plaćanje: samo cash
Muzika: dobar svirač, još bolji pjevač, pjevačica prosjek.Sviraju non-stop, pregledno i previše čak ni za moj ukus.
Hrana: odličan roštilj
Cijene: umjerene, prihvatljivo
Pušenje u objektu dopušteno.

Hvala korisniku Goran N

Putnici koji su gledali informacije o mestu Makedonska baraca gledali su i

Zagreb, Centralna Hrvatska

Makedonska baraca – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!