“Nives”
Komentar o hotelu Market Street Food & Drinks

Market Street Food & Drinks
Rangiran na 113. mestu od 955 Restorani u Zagrebu
Komentar je napisan: 15. decembar 2019.

Nas 4 smo prije par dana slučajno šetajući tijekom Adventa naišle na novootvoreni restoran i odlučile isprobati. Ne da smobile zadivoljne nego prezadovoljne svime: ambijentom,hranom a posebno curom koja nas je savjetovala kao da nam čita misli . Apsolutna preporuka

1  Hvala korisniku NivesNov

Komentar je napisan: 5. decembar 2019.

Odlična hrana, cuga, atmosfera i ugostitelji! Preporucam za sve prilike, casual ručak, snack, navečer cuga uz tacose... sve

1  Hvala korisniku ivana_359
Komentar je napisan: 3. decembar 2019.

Komentar je napisan: 3. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 3. decembar 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Market Street Food & Drinks gledali su i

Zagreb, Centralna Hrvatska

Market Street Food & Drinks – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!