“Osrednja hrana i neljubazno osoblje”
Komentar o hotelu Batak Grill

Batak Grill
Rangiran na 203. mestu od 957 Restorani u Zagrebu
Kuhinje: roštilj, istočnoevropska, hrvatska, jela sa roštilja
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 28. jul 2020.

Bili na Rudešu, hrana je bila korektna ali osrednja, osoblje izuzetno neljubazno a cijene relativno visoke za uslugu koju nude.

Hvala korisniku 548luka_

Komentar je napisan: 26. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Odlicno meso , odlican grill , odlicni cevapi pljeskavice i sva mesna divota s drvenog rostilja kao i juhe i gulasi ..... osoblje ne bas uljudno prije bih rekla da im gosti smetaju.. sve u svemu kad zaboravite na konobare u hrani cete sigurno uzivati.

Hvala korisniku sndknz
Komentar je napisan: 13. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Došli smo na ručak s dvije bebe. Trebalo im je skoro 10 min da uopće uzmu narudžbu. Nakon toga smo čekali preko pola sata i na kraju zamolili da nam hranu spakiraju za van jer su klinci postali prenervozni da bismo dalje čekali i onda još pojeli. Sve skupa smo tamo proveli 45 min, a cijela stražnja terasa je bila zatvorena i nisu bili puni svi stolovi u ostatku restorana. Kad smo konačno doma otvorili hranu, shvatili smo da su u žurbi punjenu vješalicu kompletno zagorili izvana, a iznutra je meso ostali polusirovo. Piletina je bila bezveze. A janjeća koljenica u demi glace umaku i palenta s ružmarinom su bili grozni. Demi glace umak je zapravo razrijeđen paradajz sos, a palenta ima puno previše ružmarina. Sama janjetina se lijepo raspadala i bila ok. Džabe im lijepo preuređen prostor kad je hrana i usluga užasna.

Hvala korisniku 94inesi
Komentar je napisan: 15. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Definitivno jedan od najukusnijih roštilja u gradu. Osoblje profesionalno i ljubazno. Hrana ukusna ,pristupačne cijene. Jelovnik nije opširan , ali sve što se nudi je posebno na svoj način i ukusno . Deserti su za prste polizati pa si ostavite mjesta za njih. Sve u svemu jedno od dražih mjesta u Zagrebu.

Hvala korisniku B4227ZZdavidk
Komentar je napisan: 28. januar 2019.

Odlična lokacija. Jako dobar izbor mesa. Sve je vrlo ukusno. Odličan omjer cijene i kvalitete. Moje preporuke. Kolač stigao nakon više od 20 minuta uz napomenu i naravno naplaćen.

Datum posete: decembar 2018.
2  Hvala korisniku midzony

Putnici koji su gledali informacije o mestu Batak Grill gledali su i

Zagreb, Centralna Hrvatska

Batak Grill – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!