“Ugodno druzenje”

Jarunski Dvori
Rangiran na 164. mestu od 958 Restorani u Zagrebu
Kuhinje: mediteranska
Komentar je napisan: 15. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Ovo je bio moj drugi posjet ovom restoranu.
Moram priznati da prvi puta nije ostavio neki dojam, mislio sam obicni kvartovski restoran, na relativno dobroj lokaciji.

No prevario sam se, zaista nude vrhunsku uslugu. Jeo sam beef steak, zaista, topi se u ustima. Bolji nisam jeo skoro.
Zaista za prepoeuciti

Hvala korisniku 19ivicab

Komentar je napisan: 19. mart 2019. sa mobilne aplikacije

Prekrasan ambijent sa ljubaznim osobljem koje je stalno pri ruci a hrana je bila izvrsna od ribe do mesa ,bez ikakvog prigovora...

Datum posete: decembar 2018.
Hvala korisniku infinitizagreb
Komentar je napisan: 9. januar 2018. sa mobilne aplikacije

Konobar koji nas je posluzivo je jedan od najneljubaznijih koje smo vidli. Prica s kolegom u praznom restoranu a mi cekamo. Prodaje ramstek koji to nije. I za kraj nevoljko prima narudjbu za kavu. Od kad je to problem donjet kavu nakon jela?? Uzas!!!

Datum posete: januar 2018.
Hvala korisniku Josipa Š
Komentar je napisan: 8. jun 2017.

Jeli smo meso i ribu, sve je bilo dobro. Posebno su bili dobri Janjeći kotleti, pljeskavica. Posebno za preporuku su pogani gamberi...

Datum posete: jun 2017.
Hvala korisniku Mladen S
Komentar je napisan: 10. mart 2017. sa mobilne aplikacije

Odlicna domaca hrana. Strucno i profesionalno osoblje.
U restoranu vlada mirna i opustena atmosfera te se nalazi na prekrasnoj lokaciji uz jezero.

Datum posete: mart 2017.
Hvala korisniku frang822

Putnici koji su gledali informacije o mestu Jarunski Dvori gledali su i

Zagreb, Centralna Hrvatska

Jarunski Dvori – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!