1.460 rezultata
Komentar je napisan: 20. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Vrlo dobar hotel na izvrsnoj lokaciji.
Osoblje vrlo ljubazno sto boravak cini jos ugodnijim. Posebno bi istaknula ljubaznost voditelja restorana Slavka.Dorucak je dobar,posebno izbor koji nude ala card.
Sobe ciste i uredne.Svakako moje preporuke.

Datum boravka: februar 2020.
Hvala korisniku 118barbarav
MarioSusak, General Manager objekta Sheraton Zagreb Hotel, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 23. februar 2020.

Poštovana Barbara,

Hvala Vam najljepše na ovim ljubaznim riječima pohvale. Drago mi je da smo uspjeli na djelu opravdati Vaše povjerenje, odnosno da smo Vam pružili ono što zaslužujete, a tj. jedan ugodan boravak za pamćenje. Lokacija nam je uistinu izvrsna i veseli mi činjenica da ste iskoristili tu okolnost. Jako sam ponosan na svoj tim i posebno me veseli činjenica da ističete ljubaznost i profesionalnost mog osoblja. Prenijet ću Slavku Vaše afirmativne komentare; bit će oduševljen, siguran sam.

Veselimo se Važem ponovnom dolasku!
Mario

Komentar je napisan: 27. april 2018.

Izuzetno konforne sobe. Udoban krevet, kvalitetna posteljina. Cistoca na izuzetnom nivou.
Profesionalno i ljubazno osoblje. Kvalitetan wi-fi signal. Kvalitetan dorucak.
Veoma dobra hrana u restoranu Tomislav.

Datum boravka: januar 2018.
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Vesna M
MarioSusak, General Manager objekta Sheraton Zagreb Hotel, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 7. maj 2018.

Poštovana gđo Mandić,

Zahvaljujemo Vam što ste bili naša gošća u Sheraton Zagreb hotelu i što ste izdvojili Vaše cijenjeno vrijeme da biste podijelili utiske svog boravka.

Iznimno nam je zadovoljstvo pročitati da je usluga bila provedena na najvišoj razini i da su Vaša očekivanja bila u potpunosti ispunjena.

Veselimo se Vašem ponovnom boravku i ostajemo na raspolaganju.

Srdačan pozdrav,
Mario Šušak

Komentar je napisan: 25. jun 2017. sa mobilne aplikacije

Hotel se nalazi na odlicnoj poziciji, usluga pocevsi od recepcije pa do konobara je odlicna, soba dovoljno velika i lijepo uredena. Krevet udoban, kupaonica bi mogla biti malo veca. Jedina mala primjdba je dorucak koji bi treba biti na vecoj razini.

Datum boravka: jun 2017.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku t0mislavf
MarioSusak, General Manager objekta Sheraton Zagreb Hotel, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 22. avgust 2017.

Poštovani gospodine Tomislav,

U ime Sheraton Zagreb Hotela, najljepše Vam zahvaljujemo što ste odabrali odsjesti kod nas prilikom svog nedavnog posjeta Zagrebu.

Zadovoljstvo nam je pročitati da smo u načelu zadovoljili Vaša očekivanja, a Vašu sugestiju vezano uz kvalitetu doručka iznimno cijenimo i potruditi ćemo se unaprijediti uslugu na tom polju.

Veselimo se Vašem idućem boravku u Sheraton Zagreb Hotelu.

Srdačan pozdrav,
Mario Šušak

Komentar je napisan: 11. oktobar 2016.

U velikoj blizini hotela nalazi se galerija,muzej,vrtovi,parkovi.Sobe su čiste i prostrane,ima Wellness & Spa,besplatan Wi-Fi internet,zatvoreno parkiralište,suvenirnice,možete doći s kućnim ljubimcem,ima dva restorana,kafić.Velika preporuka.

Datum boravka: decembar 2015.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku bobozek
Komentar je napisan: 23. mart 2020.

Datum boravka: mart 2020.
MarioSusak, General Manager objekta Sheraton Zagreb Hotel, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 23. mart 2020.