Komentar je napisan: 10. decembar 2018. sa mobilne aplikacije

Vrlo slatki hotelčić, sa ljubaznim osobljem. Malo manje praktična forma odvojenih objekata smeštaja i restorana. Sobe nove gradnje, ali kupaona bi mogla biti čistija. Pospreme napravljene kako treba, rucnici previše grubi.
Blizina stanica za autobus, kao i do samog glavnog kolodvora( samo dve stanice).

Datum boravka: decembar 2018.
32  Hvala korisniku 408jelenam
hotelfala, receptionist objekta Hotel Fala, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 20. novembar 2019.

Draga Jelena,
drago nam je da ste zadovoljni sa našim osobljem i lokacijom. Ispričavamo se na neugodnostima sa smještajem.
Zahvaljujemo na Vašoj recenziji i nadamo se da ćete nas ponovo posjetiti.
Monika, Hotel Fala

Komentar je napisan: 10. jul 2018.

Dobra pozicija ,besplatni parking , wifi, ugodan krevet, dobar doručak za malu cijenu
Izuzetno ljubazno i profesionalno osoblje, lokacija odlična, u prirodi, a u centru grada...... Obitelj radi i svi su ljubazni i susretljivi.Samo pohvale.

Savet za sobu: Imala sam izuzetno tihu sobu na strani od dvorišta
Datum boravka: maj 2018.
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku IvankaLB
Komentar je napisan: 26. jun 2017.

Gazde su prijazni i usluzljivi ako vam treba usluga. Sve je lijepo i cisto i nije daleko od centra grada. Tramvaji su u blizini, isto tako moze se ugodno prosetati do J. Trga ako idete u smjeru krova katedrale. Svakako da preporucujem svakome ovaj motel.

Datum boravka: jul 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je samostalno
Hvala korisniku juliana b
Komentar je napisan: 17. decembar 2015.

Nakon nisa neprijatnosti na koje smo naisli u Zagrebackim hotelima ovde smo naisli na jedan ljubazan tim zaposlenih (iako nismo sigurni da li su to zaposleni ili familija) i bili smo odusevljeni.
Dajemo im ocenu 4 od 5 iz razloga jer to nije hotel sa 5 zvezdica,to je jedno prijatno mesto gde mozete "kulturno" prenociti za male pare.
WiFi,TV,udoban krevet,mirno mesto za odmor nedaleko od centra Zagreba

Datum boravka: april 2015.
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku NSPrevozPutnika
hotelfala, Receptionist objekta Hotel Fala, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 27. novembar 2016.

Hvala vam što ste odabrali Fala Hotel za smještaj u Zagrebu. Nadamo se da ćemo vas ponovno moći ugostiti. Srdačan pozdrav.

Komentar je napisan: 24. februar 2020.

Datum boravka: novembar 2019.
hotelfala, receptionist objekta Hotel Fala, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 12. mart 2020.